Юні баскетболістки з п'ятьох міст України змагалися в Івано-Франківську

19 лютого в івано-франківській школі №25 завершився триденний четвертий тур Чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед команд дівчат 2004 року народження.

Учасниками були команди з Івано-Франківська, Житомира, Львова, Дніпра та Запоріжжя. Вони змагалися за 7-12 місця.

Суддя змагань Юрій Процюк наголосив на необхідності проведення таких змагань. На його думку, це сприяє популяризації спорту, зокрема, баскетболу, а юні гравці покращують свою майстерність.

Таку думку розділяє й тренер житомирської команди Олексій Мазур.

«Турнір треба проводити, щоб дітей забрати з вулиці, щоб вони цікавились ще чимось крім телефону та Інтернету. Найбільшою мотивацією для дівчат є поїздка в інше місто, можливість щось виграти, привезти додому медалі, кубки», - прокоментував він.

Сподобалась поїздка до Івано-Франківська юним баскетболісткам із Запоріжжя.

Саша Сердак та Карина Ненченко кажуть, що цей вид спорту привабливий для них тим, що м’яч треба вести не ногами. Гра та атмосфера на майданчику їм довподоби.