10 золотих правил, які допоможуть схуднути

 

/data/blog/124925/9bfbe10425df274cdde2aeed5edf4710.jpg

 

Багато людей, щоб схуднути, дотримуються різних дієт, займаються фізичними вправами і всіляко навантажують своє тіло, щоб стати стрункими і красивими. Однак, якщо ви вже перепробували всі відомі світові дієти, а стрілка на вагах стоїть на місці, ми підкажемо вам, як діяти в такій ситуації.

 

Представляємо вашій увазі 10 золотих правил, які допоможуть вам скинути вагу без дієт і тренажерів.



1. Забудьте про дієтичну їжу

Дієтичні продукти, які можна знайти на полицях супермаркетів, часто не мають нічого спільного зі здоровою їжею. У більшості випадків подібний напис на упаковці є лише звичайним маркетинговим ходом. Так, якщо говорити про знежирену молочну продукцію, то разом з жирами з неї йдуть і вітаміни, а приходять інші речовини, які, навпаки, вирівнюють калорійність з сусідами по полиці.
А про дієтичну газовану солодку воду і зовсім краще забути, адже вона не менш шкідлива для здоров’я, ніж їх нібито менш солодкі аналоги. Справа в тому, що штучні замінники цукру лише підсилюють відчуття голоду і тягу до солодкого через свій занадто яскравий і насичений смак.

2. Вживайте їжу по годинах

Якщо ви хочете схуднути, то дотримуйтеся певного режиму харчування. Намагайтеся їсти приблизно в один і той же час. Це сприятливо позначиться на роботі травної системи, запустить метаболізм і допоможе подолати психологічну залежність від їжі.
До режиму харчування також можна віднести і кількість прийомів їжі за день. Нехай це буде 3 повноцінних трапези — сніданок, обід, вечеря — і 2 перекуси. Між кожним прийомом їжі має бути приблизно 2-3 години.

3. Включіть в раціон грейпфрут

Грейпфрут — це дуже корисний фрукт, який обов’язково повинні полюбити всі хто худне. Він не тільки є цінним джерелом вітаміну С та інших корисних речовин, але і допомагає організму спалювати жирові запаси. Не дарма цей плід входить до складу багатьох дієт.
Щоб отримати максимум користі і вражаючий ефект від вживання грейпфрута, додайте по половинці фрукта до 2-3 прийомів їжі в день. Ваш організм отримає дозу цінної речовини нарінгініна, яка стимулює жироспалювання нормалізує вироблення інсуліну, що допомагає контролювати відчуття голоду.

4. Ходіть по магазинах з розумом

Вирушаючи в магазин за їжею, пам’ятайте, що головною метою будь-якої продуктової мережі є підвищення продажів усіма можливими способами. Обов’язково складайте списки необхідних покупок, щоб очі не розбігалися при вигляді яскравих упаковок і їх різноманіття. До того ж не ходіть по магазинах на голодний шлунок. Доведено, що так ви наберете їжу, яка вам зовсім не потрібна.
Супермаркети взяли на озброєння результати досліджень споживчої поведінки, які показали, що людина з більшою охотою бере продукти, що розташовуються на виду. Тому в центральній частині залу переважної більшості магазинів ви можете знайти їжу, навантажену трансжирами, цукром, сіллю і всілякими добавками. Не піддавайтеся спокусі придбати їжу, що гарантує моментальне задоволення, але зовсім не корисну. Походіть по периметру магазину і вивчіть асортимент.

5. Не ігноруйте заморозку

Пробуйте заморожувати продукти. Це набагато краще і практичніше, ніж увечері, повертаючись з роботи з порожнім шлунком, варити пельмені або майструвати сендвічі. Заморожувати можна, наприклад, напівфабрикати власного приготування. Помістіть їх в герметичні пакети або контейнери, через які не проникають запахи і зберігайте в морозильній камері.
Можна заморожувати не тільки продукти, які ви приготували вдома, але і купувати заморожену їжу в магазині. Перевагу слід віддавати овочам і креветкам. Сучасні методи заморозки дозволяють зберегти практично всі корисні властивості продукту.

 


6. Чистіть зуби частіше

Якщо боротися з почуттям голоду вам важко, то візьміть на озброєння психологічні прийомчики. Вони бувають дуже навіть ефективні в боротьбі із зайвими кілограмами. Так, якщо ви скоро плануєте лягти спати, а шлунок не на жарт розбушувався, почистіть зуби. Це допомагає зупинити бажання щось пожувати не тільки на психологічному, але й на фізичному рівні. По-перше, ви будете почувати свіжість в ротовій порожнині, а, по-друге, не просто так само ви старалися.

7. Полюбіть соуси

Щоб дієта не перетворилося на муку і постійні обмеження, зробіть свій раціон. Пам’ятайте, що робити це необхідно тільки за рахунок корисних продуктів. Зі свіжих овочів, наприклад, можна приготувати смачні соуси, наприклад, сальсу. Вони чудово доповнять будь-який гарнір, м’ясо і рибу. Однак на відміну від калорійних майонезів і магазинних заправок будуть дуже корисними. Вам знадобиться трохи фантазії і блендер.

8. Їжте більше клітковини

Налягайте на продукти, які у великих кількостях містять клітковину. До них відносяться, наприклад, цільнозернові. Орієнтиром для вас повинен служити коричневий колір. Саме він говорить про те, що продукт піддавався мінімальної промисловій обробці і зберіг свої корисні властивості. Бурий рис, макарони з твердих сортів пшениці, гречка — включайте їх в раціон без ризику.
А ось з хлібом ситуація складніша. Коричневий колір не є запорукою якості продукту. Найчастіше такий відтінок хліб набуває завдяки карамельним добавкам, тому уважно вивчайте інформацію на упаковці.

9. Не їжте на ніч

Вночі організм повинен відпочивати. Тому намагайтеся не їсти на ніч, щоб не перевантажувати шлунок і не змушувати його перетравлювати вашу їжу — це сприяє погіршенню травної системи і уповільнення метаболізму. Такі нічні перекуси точно не підуть вам на користь і не позбавлять від зайвих кілограмів. А от нові додадуть запросто.
Останній прийом їжі повинен відбутися за 4:00 до сну. Це оптимальний час, який необхідно, щоб організм підготувався до сну. Якщо голод зовсім не дає вам спокою, то випийте склянку кефіру або натурального йогурту. А ще краще просто вирушайте спати — і відпочинете, і фігурою ризикувати не будете.

10. Закохаєтесь!

Любов окрилює і надихає. Особливо на кардинальні зміни в житті. Адже хочеться радувати кохану людину не тільки увагою і турботою, але і прекрасним зовнішнім виглядом. Так що кращою мотивацією скинути зайву вагу і дотримуватися всіх правил по праву вважається закоханість.

 

korysniporady.com.ua


01.02.2017 4166 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1964
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1861
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1858
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5503 47
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2154 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1510

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

746

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

799

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1001

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1005
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1772
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3683
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10259
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26150
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10187 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7715
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

899
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

210
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

265
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

383
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1278
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

885