ООН схвалила реінтеграційний план Донбасу від Кабміну

 

https://www.knteu.kiev.ua/file/MjI=/9dd5931169bd68fea9d452d11912f24a.jpg

 

Організація Об'єднаних Націй схвалила план українського уряду з реінтеграції Донбасу.

 

Про це йдеться в прес-релізі, розповсюдженому агентством ООН у справах біженців.

 

«Завдяки цій ініціативі Україна здійснює обнадійливий крок на шляху виконання своїх міжнародних зобов’язань у сфері захисту усіх громадян без дискримінації та попередження подальшого переміщення. План заходів також відповідає положенням Резолюції Ради Безпеки ООН від 17 лютого 2015 року, направленої на мирне врегулювання конфлікту на сході України», — йдеться у повідомленні.

 

Агентство вважає позитивними зокрема такі кроки:
- щодо врегулювання перетину лінії розмежування.
- надання адміністративних послуг поруч із перетином лінії розмежування (отримання паспорту, реєстрації шлюбу, народження чи смерті).

 

На думку ООН такі заходи зменшать ризики безгромадянства.

 

ООН також схвалює план в розділі доступу для усіх дітей та дорослих з непідконтрольних територій Донбасу до освіти на підконтрольній Україні території — зокрема, до вищих навчальних закладів.

 

Міжнародна установа вважає, що план заходів з реінтеграції Донбасу в разі втілення дозволить забезпечити захист прав усіх громадян України — без дискримінації.

 

Також в ООН готові підтримати фінансово виконання частини пунктів плану, що стосуються покращення умов на лінії розмежування - на контрольно-пропускних пунктах в’їзду — виїзду.

 

Нагадаємо, план заходів щодо реінтеграції Донбасу був затверджений кабміном 11 січня 2017 року. Його також підтримав президент України. У фракції «Самопоміч» в парламенті план назвали російським та олігархічним.

 

hromadske.ua


Кількість переглядів - 1485
24.01.2017 14:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги