Сергій Гаєвський: «Руслан Марцінків нарешті хоч частково дослухався до вимог УКРОПу щодо підвищення зарплат освітянам за рахунок бюджету міста»

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/5/15590976_691799677647258_5707280422708046675_o.jpg
 

Днями Руслан Марцінків підписав рішення про збільшення  заробітної  платні  для працівників дошкільних навчальних закладів, яке виноситиметься на сесію міської ради. 

 

«Депутати від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вже рік висувають вимоги до мера та міської влади щодо фінансування за рахунок міського бюджету надбавок до зарплат освітянам і бюджетникам міста. Попри свою опозиційність до міськрадівської більшості (в складі Свободи-БПП-Батьківшини), ми готові і далі ініціювати та підтримувати прогресивні пропозиції влади і спільно працювати для блага нашого міста. Впевнений, що за дане рішення проголосує більшість ради», - каже Сергій Гаєвський.

 

Окрім того депутат вважає, що саме сильна опозиція завжди змушує владу краще працювати.

 

Сергій Гаєвський розповідає: «Депутати від УКРОПу неодноразово виступали за підвищення зарплат, встановлення надбавок для працівників бюджетної сфери, освітян, як це є в інших містах України, і виносили свої пропозиції на сесії. Особливо, враховуючи те, що міський бюджет за 2016 рік має від децентралізації небачене раніше перевиконання в сумі більше 300 мільйонів гривень. Ми постійно в своїх запитах, зверненнях, ініціюємо те, щоб влада міста працювала не лише для бізнесу партійців партії влади, а для громади. Більше того ми постійно контролюємо дії влади і цим самим змушуємо її працювати для людей».


Кількість переглядів - 788
12.01.2017 13:59
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги