Активісти “ЧЕСНО. Фільтруй суд!” закликають Прикарпатців долучитись до перевірки кандидатів до Верховного Суду від Івано-Франківської області

 

http://taxlink.ua/upload/news/news_20151228_165236_1451321556.jpg

 

30 вересня минулого року набули чинності зміни до Конституції України в частині правосуддя та новий Закон України “Про судоустрій та статус суддів”.

 

Відтепер замість вищих спеціальних судів створюється новий Верховний Суд, що складатиметься з 200 суддів. Всі судді обратимуться на конкурсній основі.

 

7 листопада вища кваліфікаційна комісія суддів України оголосила конкурс на зайняття вакантних посад у Верховному Суді.

 

Новий Верховний Суд складатиметься з 4-х судів: касаційний адміністративний суд, касаційний господарський суд, касаційний кримінальний суд, касаційний цивільний суд. Також діятиме Велика Палата Верховного Суду.

 

Від Івано-Франківської області на зайняття вакантних посад свої кандидатури подали 12 суддів. Активісти кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!” закликають мешканців Івано-Франківська та області разом надати інформацію про недоброчесну поведінку кандидатів для проведення громадської перевірки суддів-кандидатів.

 

Кандидати ВКС ІФ

“Ми уже три місяці працюємо над збором інформацій про суддів Івано-Франківської області – перевіряємо їх декларації, недоброчесне виконання обов’язків та стиль життя. – Зазначив місцевий координатор кампанії “ЧЕСНО. Фільтруй суд!” Віталій Світлик. - Наразі ми перевіряємо інформацію про кандидатів до ВС і закликаємо місцеву громаду допомогти нам у цьому і долучитись до моніторингу. Чесність і відкритість судів залежить лише від громади, тому саме зараз треба бути активним”.

 

Повідомити про недоброчесність кандидатів до ВС можна заповнивши електронну анкуту – https://goo.gl/bIlmLI, або написавши листа на електронну пошту - chesnosud@gmail.com.

 

Зазначимо, Рух ЧЕСНО збирає інформацію з відкритих загальнодоступних джерел та не стверджує про вчинення особою правопорушення або її вину.

 

Висновки ЧЕСНО про причетність кандидатів до корупційних діянь, ухвалення сумнівних рішень є оціночними судженнями, що можуть не збігатися із офіційними рішеннями та висновками державних органів.


Кількість переглядів - 740
12.01.2017 13:41
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ