Мстислав Тарас сприяє покращенню благоустрою центральної вулиці нашого міста (фото)

 

 

Зокрема, депутат Івано-Франківської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» зробив і зареєстрував звернення до міського голови Руслана Марцінківа стосовно ремонту дороги по вул. Січових Стрільців 78.


Дорога бере свій початок біля приміщення колишньої друкарні, знаходиться фактично повністю в непридатному для використання стані, інформує прес-служба партії.

 

«Щодня вулицею Січових Стрільців проходять багато туристів з інших міст України та Європи. І недивно, адже її забудова відбиває характерні риси архітектури Івано-Франківська. Вулиця концентрує зараз великі маси людей і транспорту. Початкова частина, десь до вул. Є. Коновальця, забудована переважно в 1870-1910 роках. На вулиці Січових Стрільців кожен будинок має свою багату історію.


Сподіваюсь, міська влада зрозуміє, що такого стану дороги не можна допускати в центральній частині міста, бо це погано впливає на привабливість Івано-Франківська для туристів, не говорячи вже про комфортність проживання мешканців нашого міста!», - пише Мстислав Тарас у соціальній мережі Фейсбук.

 

 

 

 


Кількість переглядів - 963
12.01.2017 12:06
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло