У Франківську працівникам дитячих садочків підвищать заробітну плату на 50%

 

https://redrush85dev.s3-eu-west-1.amazonaws.com/media/news/zp13.jpg

 

З 1 січня поточного року за наказом кабміну зросте заробітна платня вчителям загальноосвітніх шкіл.

 

Проте, рівноцінне збільшення оплати праці і працівникам дошкільних навчальних закладів уряд чомусь не передбачив.

 

«Несправедливо, коли держава підвищує субвенцію тільки для вчителів і не передбачає вихователів та технічний персонал. Тому ми готові з коштів міського бюджету виплачувати збільшення зарплат для працівників дошкільних навчальних закладів. Відповідне рішення винесемо на сесію міської ради», - зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

Він додав, що цього року вперше місто самостійно оплачує комунальні послуги навчальних закладів, а не за рахунок державної субвенції.

 

Як розповіла начальниця фінансового управління міської ради Вікторія Сусаніна, можливість підняти зарплатню працівникам дитсадків в міському бюджеті є.

 

Планується збільшення оплати праці приблизно на 50%. Зараз важко підрахувати точну суму фінансування, проте вона буде чималою, враховуючи збільшення мінімальної зарплатні у цьому році до 3200 грн..

 

Крім того з 1 січня 2017 року центральна вдала повністю передала оплату праці технічного персоналу закладів освіти у повноваження місцевого самоврядування. Отож, цього року не передбачили державну субвенцію за цією статтею витрат.

 

Нагадаємо, що минулого року «на плечі» територіальних громад уряд передав і фінансування професійно-технічних навчальних закладів.


Кількість переглядів - 1473
11.01.2017 18:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги