Віталій Мерінов пропонує міській владі встановити «розумні зупинки» на вулиці Івасюка

 

 

Сайт «Радіо Свобода» повідомляє, що у Дніпрі з’явились перші «розумні» зупинки – з підігрівом, безкоштовним Wi-Fi і афоризмами Сковороди.

 

«І нашому місту такі б зупинки здались. Вже і місце для них є по вул. Івасюка», - пише Віталій Мерінов у соціальній мережі Фейсбук.

 

Депутат Івано-Франківської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів» уже давно докладає зусиль до встановлення зупинок на вулиці Івасюка, інформує прес-служба партії.


Зокрема, ще восени на прохання мешканців Віталій Мерінов звертався до міської влади стосовно облаштування зупинки неподалік ресторану «Легенда», навпроти «Станіславської торгової компанії».


«Є ще декілька ділянок на даній вулиці, де також немає облаштованих зупинок. Очікуючи на транспорт, старшим людям нема де посидіти деякий час, не говорячи про те, що на таких зупинках неможливо сховатись від дощу чи снігу.


Отримав відповідь, що ще у квітні 2014 року виконавчий комітет надав дозвіл суб'єктам господарювання на розміщення типових зупинкових комплексів за даними адресами» - розповідає Віталій Мерінов. Депутат від УКРОПу вважає, що необхідно зобов'язати даних підприємців, щоб ближчим часом було встановлено зупинки на Івасюка.

 

Окрім того, Віталій Мерінов сформував і висунув запит стосовно встановлення зупинок на вулиці Івасюка на позаминулій сесії міської ради, за який проголосували більшість депутатів.


Нещодавно Віталій Мерінов звертався також до Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міста: «Мені сказали, що вже повідомили підприємця, але ситуація не змінилася...»


Кількість переглядів - 875
11.01.2017 19:58
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Василь Пушко | 11.01.2017 21:16Молодець Віталій,я по цьому питанню звертався ще шість місяців
назад,стидно,під голим небом в дощ стояти- не по людському...

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ