Церква, де збуваються мрії. В Івано-Франківську молитимуться за дар материнства і батьківства

 

 

У понеділок, 30 січня 2017р., о 18.00 год. біля Ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської, що в церкві св. Йоана Хрестителя, розпочнуться молитви за дар материнства і баьківства.

 

Чудотворна Ікона Матері Божої Ласкавої Станиславівської прославилась тим, що дарує сім'ям, які моляться перед нею дар діточок.

 

Ось чергове свідчення здійсненої мрії:

Найсвятіша Ласкава Мати, дозволь подякувати Тобі за отримані ласки. Це вже не перше свідчення написане мною, раніше розповідала про чудесне отримання нової роботи для мого чоловіка та хочу додати подяку за моє успішне переведеня на постійне місце праці за молитвою до Святого Хосемарії Ескріва та Ласкавої Матінки Божої.

Зараз хочу розповісти як два роки після одруження не могла завагітніти. Пройшли багатьох лікарів, здавали безліч дороговартісних аналізів та причини ніхто не міг визначити.

Я завжди ходжу до Церкви, щонеділі відвідую Святу Літургію та за останній рік почала глибше шукати Бога, з довірою молитись до Ісуса, відповідальніше ставитися до Сповіді і Причастя. Ми відвідували святі місця такі як Гошів, Крилос, Погоня, церква Святої Анни у м. Борислав ( де відкрила для себе св.Анну, св. Домініка Савіо, св. Бенедикта, св. Юду Тадея, св. Марту до яких тепер молюсь постійно), були на відкритті відпустового місця Матінки Божої Ласкавої Станіславської, на грудень подали документи на поїздку до Меджугор’є (кожного вечора молюсь вервичку Миру). В літку мала можливість відмовити дев’ятничку до Богородиці що розв’язує вузли перед Чудотворною Іконою Матінки Божої Ласкавої Станіславської.

Восени багато роботи у мене і у чоловіка, тому планували зайнятися нашою проблемою коли взимку з’явиться вільний час.  У подруги (яка і показала мені Чудотворну Ікону Матінки Божої Ласкавої Станіславської) склалась складна сімейна ситуація і вона, взявши додому Чудотворну Ікону, попросила молитись за її проблему. Ми вирішили розпочати Помпейску дев’ятничку, молячись перед образом з надією і вірою на щасливе вирішення, всі дуже хотіли і знали що все буде якнайкраще, (для себе зауважила, що молитись разом дуже легко).

Уже у першій половині дев’ятнички я дізналась, що вагітна. Моїй радості не було меж, дев’ятничку молюсь ще з більшою вірою і безмежною вдячністю. На даний час маємо вагітність у два місяці. Дуже хочу написати свідчення про щасливе народження дитинки та чекаю на радісне свідчення своєї подруги, бо вірю, що Матінка Божа Ласкава та Ісус візьмуть нас під свою опіку і все буде добре.

29.12.2016р П. Ірина Л.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ікона Матері Божої Ласкавої Станіславівської. Ремейки, фейки і боротьба за тренд

Зцілення іконою. Івано-франківець після вогнепального поранення в голову видужує (фото)

В Івано-Франківську пройде відпуст до ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської

Церква, де збуваються мрії. В Івано-Франківську Матір Божа подарувала сім'ї дитину

Церква, де збуваються мрії. В Івано-Франківську Матір Божа врятувала немовля


Кількість переглядів - 2824
11.01.2017 17:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги