У поліції розповіли нові подробиці в справі зґвалтування чоловіком неповнолітньої доньки

 

 

Сьогодні, 11 січня, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області провели брифінг з приводу арешту підозрюваного у доведенні до самогубства неповнолітньої франківчанки, яке сталося 17 серпня 2016 року.

 

Як писала Фіртка, в ході розслідування установлено, що зловмисник тривалий час вступав у статеві зносини зі своєю дочкою. 

 

За словами т.в.о начальника СУ ГУНП в області Ігоря Максиміва 18 серпня о 19.44 поступило повідомлення про те, що у сквері виявлено повішану молоду дівчину.

 

"При огляді на тілі виявлені тілесні ушкодження, порізи на венах. Також знайдені 2 передсмертні записки, в одній з них дівчина звинувачувала батька у доведенні до самогубства", - розповідає Максимів.

 

Після проведених експертиз 4 січня батьку винесено підозру.


"Призначено комплексну психолого-психіатричну експертизу батька та посмертну експертизу дівчини, також почеркознавчу експертизу записок та встановлення мікроклімату в сім'ї ", - зауважив І. Максимів.

 

За словами начальника сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в області  Алли Бойчук, опитані подруги розповідали, що з батьком у потерпілої були дивні відносини.


"Навчанням дівчини цікавився здебільшого батько, мати не цікавилась. Проте, коли вона пропускала навчання, батько пояснював усе тим, що як старша, вона залишається з молодшими дітьми. На момент вчинення самогубства інші діти з сім'ї перебували у санаторії", - розповіла Бойчук.

 

Як відмітила Бойчук, дівчинка не мала багато друзів, здебільшого спілкувалася із друзями у соцмережах.


"Психологи в навчальному закладі не звернули увагу на суїцидальні нахили дівчинки ", - відмітила Бойчук.


"Тітці були відомі відносини батька із донькою. Проте в поліцію повідомлень про це не надходило. В одній із записок дівчина сказала, що коли всі гуляли вона була змушена задовольняти сексуальні потреби батька. У другій записці вона дякувала тітці, яка вірила їй та пропонувала звернутись до психолога", - додає Максимів.


За його словами, батько неодноразово домагався дочки, забороняв зустрічатися з хлопцями та погрожував, що здасть її в психіатричну лікарню. На момент затримання батько не працював, до того працював у магазині реалізації мобільних телефонів.

 

Мати також не працювала. Вину підозрюваний не визнає, вказуючи, що це витвір уяви дівчини.

 

Згідно з матеріалами кримінального провадження статеві зносини відбувались в одній з кімнат квартири, молодших дітей в той час батько відправляв у іншу кімнату.

 


"Під час проведення судової медекспертизи виявлені ушкодження в ділянці статевих органів. Незадовго до самогубства експертизою встановлено, що мав місце статевий акт", - розповів Максимів.

 


"Дівчинку виявлено повішаною на її ж светрі, в якому вона вийшла з дому", - наголосила Бойчук.

 

В поліції кажуть, що є підстави підозрювати саме батька. Крім того, відмітили, що тітка підтверджує це. Щодо тітки наразі триває досудове розслідування, проводиться збір доказів. На даний час також ще немає результатів психологічної експертизи батька.


"Він категорично заперечував свою причетність, говорив про те, що дитина неврівноважена", - каже Бойчук.


Щодо хлопця з яким зустрічалася дівчина: поліція зв'язалась з ним та вияснила, що він з Дніпропетровської області, на території нашої області не перебував.


Крім того у поліції зазначили, що у навчальному закладі, де навчалась дівчина, однокурсники розповідали, що батько приводив 17 річну дівчину за руку. Для одногрупниць це було дивним, також за їхніми словами косметику та білизну дівчина купувала з батьком.


На місце події перший приїхав батько, хоча заяву про зникнення писала мати після того, як дівчина не ночувала вдома. Пізніше на місце події приїхала тітка та бабуся.

 

Чоловіка, батька дівчинки, 1980 року народження, підозрюють у вчиненні злочинів передбачених ч.2 ст. 155 ККУ (статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості, вчинені батьком, які потягли тяжкі наслідки) та ч.3 ст. 120 ККУ (доведення особи до самогубства, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, примусу до протиправних дій або систематичного приниження її людської гідності, яке було вчинене щодо неповнолітнього).

 

Санкції статей передбачають відповідальність від 7 до 10 років ув'язнення. Зараз чоловік перебуває у СІЗО.


Кількість переглядів - 3009
11.01.2017 12:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Alex Lytvynenko | 11.01.2017 15:27Брехня на брехні!
1. Працювали і батько, і мати
2. В санаторії були не всі інші діти, найстарший син теж був тут.
Саме з ним батько був на рибалці, коли дівчинка пропала
3. Мати звернулась до поліції в той-же день, а не на наступний
4. На місце події батько не з'являвся. Він дізнався, що найшли тіло
і пішов в міліцію, а потім в морг. Його дружина і я весь цей час
були з ним
Вксь інший брєд навіть коментувати не хочу

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги