Франківський суд зобов'язав міграційну службу повторно розглянути питання про надання атовцю Олегу Бутусіну статусу біженця

 

 

В Івано-Франківському окружному адміністративному суді відбувається засідання на оскарження рішення департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину Росії Олегу Бутусіну, який добровольцем пішов в АТО і захищав Україну.

 

Нагадаємо, що ДФС встановила, що Олег Бутусін у Росії вчиняв правочини купівлі-продажу  і жодного переслідування не зазнавав при цьому.  Цахнюк  запевняє, що Бутусін уникає допитів, пише ГК.

 

Вона переконана: небажання повернутись в Росію зумовлено бажанням уникнути відповідальності перед законом за ті правопорушення, які йому інкримінували на батьківщині.

 

Натомість матеріали справи підтверджують те, що Бутусін оголошений в розшук у Росії.

 

Суд дослідив багато матеріалів – це і численні статті у ЗМІ про Олега та його родину, про його участь у АТО та навіть статті, що виходили у Росії, в яких його дії називали екстримістськими.

 

У судових дебатах Олег Бутусін ще раз попросив задовільнити позовну заяву і переглянути рішення про відмову у наданні статусу біженця міграційною службою.

 

Після кількох судових засідань та дослідження багаточисельних доказів, суд сьогодні, 10 січня, вирішив позовну заяву Олега Бутусіна задовольнити повністю.

 

Рішення ДМС визнали неправомірним, а відтак міграційна служба повторно розгляне питання щодо надання Олегу статусу біженця. Таке рішення суду у залі зустріли оплесками.


Кількість переглядів - 665
10.01.2017 16:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги