Сумнівні тендери. За два дні до Нового року на Прикарпатті виділити гроші на ремонт мосту

 

 

Антикорупційні активісти заявляють про масове проведення сумнівних "тендерів" органами влади перед Новим роком.

 

Про це на брифінгу сказали керівник відділу протидії корупції центру "Ейдос" Гліб Канєвський і бізнесмен, екс-власник Інтернет-видання "Інсайдер" Олексій Тамразов. Зокрема, Гліб Канівський зазначив, що в останній місяць 2016 року органи влади почали масово здійснювати допорогові закупівлі, тобто невідкладні закупівлі товарів і послуг вартістю до 200 тис. гривень, пишуть Вікна з посиланням на Українські новини.

 

За його даними, з 130 тис. таких угод 50 тис. були укладені саме в грудні. Витрачено на них було близько 20 млрд гривень держкоштів. Активісти зазначили, що це є найрозповсюдженішою схемою розкрадання коштів при проведенні держзакупівель.

 

Олексій Тамразов, зокрема, розповів, що 28 грудня відразу 4 сільради Київської області уклали угоди на ремонти доріг. При цьому вже 29 грудня сільради прийняли акти виконаних робіт та сплатили всі послуги. Тамразов зазначив, що особисто відвідав зазначені села і ні в одному не виявив будь-якого ремонту на дорогах. Інформацію про ці злочини активіст передав правоохоронцям для відкриття кримінального провадження.

 

Крім того, за його словами, в Івано-Франківській області місцева влада примудрилися за 2 дні до Нового року виділити гроші на ремонт мосту. Також він навів інформацію, згідно з якою МВС намагалося 22 грудня закупити 20 принтерів ціною на 60% дорожче від ринкової.

 

У кінцевому підсумку, вартість закупівлі була істотно знижена. Антикорупціонери закликають уряд взяти під контроль ці процедури та посилити формат та умови проведення допороговых закупівель.


Кількість переглядів - 962
10.01.2017 18:35
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ