Обленерго: Івано-Франківщина пережила свята без масштабних аварійних вимкнень електропостачання

 

 http://vestnik.in.ua/wp-content/uploads/2016/07/cdsnkj.jpg

 

Святкові дні 7-9 січня Івано-Франківщина прожила без масштабних аварійних вимкнень електропостачання.

 

Про це Фіртці повідомили в прес-службі ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

 

"Зниження температури та снігопади спричинили поодинокі аварійні вимкнення світла у Косівському, Надвірнянському, Коломийському, Снятинському, Богородчанському, Верховинському районах та Яремчанській зоні, однак вони були оперативно ліквідовані аварійними бригадами обленерго", - повідомили в енергокомпанії.

 

Нагадаємо, що особливо складною ситуація з електропостачанням була 4 січня, коли через сильний вітер знеструмленою залишилась частина області. Тоді найважчою ситуація була у Яремчанській зоні, де без світла на добу опинилися села Поляниця та Яблуниця, а також сусідні присілки.

 

На ліквідацію аварій залучили весь оперативний персонал філій енергокомпанії. Загалом до вечора 6 січня усі вимкнення були ліквідовані.

 

"Ці свята ми пройшли досить спокійно, - розповідає технічний директор ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олег Сеник, - через мороз, вітер та снігопади були поодинокі вимкнення на лініях 0,4-10 кВ, однак їх ми усували оперативно. Окремо хочу відзначити роботу працівників служби ліній нашої компанії, а також яремчанських та надвірнянських енергетиків, які продемонстрували якісну та злагоджену роботу під час ліквідації масових вимкнень, спричинених буревієм 3-4 січня. Люди працювали вдень і вночі, незважаючи на складні погодні умови для того, щоб відновити електропостачання усім споживачам".

 

У енергокомпанії нагадують, що на Прикарпатті збережеться морозна погода до кінця тижня та просять споживачів бути обережними і у випадку аварій телефонувати у кол-центр обленерго за цілодобовим безкоштовним номером 0 800 50 40 20.


Кількість переглядів - 465
10.01.2017 14:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги