НФК "Ураган" організовує поїздку на товариські матчі Україна - Іспанія

28-29 січня в рамках підготовки до матчів кваліфікації чемпіонату Європи з футзалу 2018 року збірна України зіграє зі збірною Іспанії, другою командою світового рейтингу і чинним чемпіоном Європи.

Обидві гри пройдуть у Києві, у Палаці спорту.

Народний футбольний клуб "Ураган" організовує поїздку на ці матчі! Тож небайдужі до футзалу іванофранківці мають змогу підтримати "синьо-жовтих" у Києві!

Заявки на поїздку приймаються до 12 січня. Питання та пропозиції надсилайте на e-mail: press_uragan@ukr.net.

Довідки за телефоном (0342) 55 23 17.

Остаточна пропозиція буде сформована по мірі комплектації групи.

Коротка довідка: Збірна Іспанії з футзалу

Чемпіон світу – 2000, 2004.

Віце-чемпіон Європи – 1996, 2001, 2005, 2007, 2010, 2012, 2016.

Віце-чемпіон світу – 1996, 2008, 2012.

Чемпіон Європи – 1999.

Переможець Гран-прі Бразилії – 2010.

Головний тренер – Хосе Венансіо Лопес (з 2007 року).

Баланс зіграних матчів, починаючи з 1982 року: 426 матчів, 350 перемог, 36 нічиїх, 35 поразок, м'ячі 2141:663.

Баланс матчів зі збірною України: 12 матчів, 12 перемог (одна в овертаймі), м'ячі 45:10.

Варто зазначити, що для підготовки до матчів в Україні в чемпіонаті Іспанії заплановано двотижневу перерву, що само по собі для команди Хосе Венансіо Лопеса рідкісний випадок – як правило, іспанська збірна проводить свої спаринги всередині тижневого циклу регулярного чемпіонату.

Вартість витків на матчі збірних України та Іспанії знаходиться в шести цінових категоріях – 50, 80, 90, 100, 150 та 400 грн.

28 січня, 15:00 УКРАЇНА - Іспанія.

29 січня, 15:00 УКРАЇНА - Іспанія.