Прикарпатців-випускників військової кафедри цьогоріч вперше призвуть на військову службу

 

 

Вже у лютому на Прикарпатті вперше розпочнеться призов на військову службу осіб офіцерського складу, які завершили військову кафедру. Триватиме служба 18 місяців.

 

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу в обласному військкоматі, інформує Фіртка.

 

Під призов потраплять випускники військових кафедр, які не проходили військової служби, віком до 43 років. Загалом по Україні планують призвати 4 тисячі осіб.

 

За словами заступника військового комісара, полковника Олександра Музиченка, це буде новий вид призову.

 

"В радянський період такий призов був на два роки. Їх називали «піджаками». Зараз є розрахунок, яких професій не вистачає у частинах: офіцерів первинної ланки, зокрема командирів взводу і роти. Категорії можуть бути різні – артилеристи, зв’язківці, механізовані війська. Згідно з ними буде і складено завдання – яку кількість призовників і за якими спеціальностями потрібно. Відповідно до розрахунків військові комісаріати будуть призивати спеціалістів. Соцпакет для них буде такий же, як і у контрактників"- пояснив Олександр Музиченко.

 

За його словами спершу викликатимуть на медогляд, також з'ясовуватимуть чи хтось має відстрочку, чи не підлягає призову за станом здоров’я, чи за сімейними обставинами, або перебуває на спецобліку.

 

«З того числа буде вже видно кількість тих, хто піде на призов. Проходитимуть службу у військових частинах», - зазначив Музиченко.

 

Випускників військової кафедри, які виїхали за кордон та не повідомили про це оголошуватимуть у розшук.

 

"Призовники і військовозобов’язані повинні впродовж семи днів повідомити військкомат про прийом на роботу чи виїзд за кордон", – додає Музиченко.

 

У військкоматі запевняють, що в АТО призовників не відправлятимуть.


Кількість переглядів - 1643
10.01.2017 14:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги