На Тлумаччині пройшов фестиваль колядок та щедрівок (фото)

 
 
 
У неділю, 8 січня, на другий день Різдва Христового, у Народному домі селища Обертин пройшов VII селищний фестиваль колядок і щедрівок «Україна колядує, Обертин наш колядує, колядує вся земля!». Для гостей свята виступили кращі колективи народної творчості Тлумацького району.
 

Колядки, щедрівки та віншування для глядачів лунали від парафіян Обертинського римо-католицького костелу Святих Петра і Павла, вихованців Обертинського будинку дитячої та юнацької творчості, дитячо-молодіжного хору церкви Святих Кирила і Методія селища Обертина, квартету священників Коломийської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, інформує прес-служба ІФ ОДА.

 

Із Новорічно-Різдвяними святами присутніх в залі вітали депутат обласної ради Богдан Станіславський та селищний голова Обертина Віктор Хамут.

 

Відгуки обертинців, гостей свята, їхній позитивний настрій переконливо свідчили, що організатори фестивалю досягли своєї мети - представити багату культуру, продовження та прославляння традицій давнини, які з покоління в покоління, віддають шану великому святу Різдва Христового.

 

 


Кількість переглядів - 619
10.01.2017 21:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ