«Дивлюсь у вікно на бруківку, але чомусь вона не гріє», - іванофранківці скаржаться на +15 у квартирах

 

 

Іванофранківці обурюються температурою повітря у власних домівках. Мешканець вулиці Вовчинецької, 206 зафіксував у квартирі лише 15 градусів тепла.

 

Чоловік стверджує, що на батареях можна вільно тримати руки. Віктор Росоха проживає на 9 поверсі багатоповерхівки, а за 200 метрів, на вулиці Симоненка, знаходиться котельня.

 

«Така температура в квартирах будинку по Вовчинецькій, 206, а яка у Вас ? Якщо на батареї можна вільно тримати руку, яка її температура, через 30 хвилин лежання на батареї, градусник показав +38 !!! Завтра ми збираємо жителів і створюємо комісію, щоб не платити за такі послуги, а сьогодні дзвонимо на гарячу лінію кабінету міністрів 1545», - написав Віктор Росоха у соцмережі.

 

 

 

Чоловік поцікавився, якою є температура при подачі опалення:

 

«Мені сказала диспетчер, що подають на опалення +82, - додає мешканець Івано-Франківська. - Якщо подають 82 тоді така температура обратки. Для людини температура 48 вже є гарячою, а 55 дуже гарячою. В себе я вільно тримаю руку на батареї».

 

Віктор Росоха також зазначив, що з початку опалювального сезону, середня температура в квартирі була 20 градусів, максимум 21, мінімум 19.

 

«Якраз питання в тому, що температура на батареї не змінилася, яка була при -2 така і зараз», - констатував мешканець будинку.

 

В обговоренні мешканка вулиці Будівельників 27 Олександра Пришляк також відмітила температуру у квартирі +14.Жінка зазначила, що також подала скаргу.

 

Втім, інші мешканці міста відмічають, що в їхніх оселях тепло.

«На Коновальця + 27», - пише Світлана Пернаровська.

«На Стуса +22°с. Тепло», - пише Андрій Кузь.

«На Івана Павла ІІ до батарей не можливо доторкнутись. Мабуть градусів 80», - пише Олег Легін.

 

У мешканця вулиці Івана Павла ІІ, Євгена Шпиля температура 23,8 градусів. Чоловік додав, що підстанція знаходиться неподалік, за 500 метрів від будинку.

 

«Літом трохи міняли траси, весь район перекопаний був», - пояснив Євген Шпиль.

 

«Тут тільки "капітальний ремонт" з бруківки зробили. Доріжки виклали "веєром", загнали трактор, прокопали по грунту доріжку і закопали плитку», - констатував Віктор Росоха.


Кількість переглядів - 480
08.01.2017 21:39
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ