Уфологи знайшли на Марсі уламки НЛО і останки інопланетян

 

https://ukr.media/static/ba/aimg/2/8/8/288346_1.jpg

 

Роздивляючись знімки, зроблені марсоходом Curiosity на поверхні Червоної планети, самопроголошені мисливці на інопланетян виявили об'єкти, що нагадують уламки НЛО і останки двох тіл. Уфологи заявляють, що їм вдалося виявити докази візиту на Марс прибульців, передає Ukr.Media.

 

Як повідомляє ряд засобів масової інформації, посилаючись на уфологів, при певній фантазії на поверхні Марса можна розгледіти дві грудні клітки, а також контури ребер і двох голів довгастої форми.

 

На сьогоднішній день Марс привертає більше уваги уфологів, ніж будь-яке космічне тіло за межами Землі. Хоча за останній час «бази інопланетян» також знаходили на Місяці, Венері і супутнику Марса Фобосі, сама Червона планета впевнено лідирує за кількістю подібних повідомлень.

 

Тільки за минулий рік на її поверхні розгледіли величезну горилу, верблюда, креветку, скорпіона, «живий» камінь, стародавню гробницю, наскальні малюнки останки риби, динозавра і снігової людини, руку робота, посадочний майданчик для НЛО, людини — астронавта і багато іншого.

 

Втім, по всій ймовірності, насправді у всіх цих випадках (як і в новому) мова йде всього лише про каменях і тінях незвичайної форми. Прагнення бачити в них щось незвичайне, але, в той же час, смутно знайоме, пояснюється психологічним явищем під назвою парейдолия.

 

Не всі серйозні фахівці повністю виключають ймовірність існування життя на Марсі, проте навіть найменш скептично налаштовані з них сходяться на думці, що мова в кращому випадку може йти про досить примітивних її формах.

 

Також багато вчені допускають і те, що людство не може бути єдиною розумною цивілізацією у Всесвіті, однак, у переважній більшості, вони вважають «особистий» візит інопланетян в Сонячну систему практично неймовірним: він вимагає занадто багато часу і зусиль навіть при значно більш розвинених технологіях, ніж сьогодні можна зустріти на Землі.


Кількість переглядів - 6535
08.01.2017 15:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ