Ілона Федорко: «Танцюють всі!» – яскравий спалах у моєму житті

 

http://dance.stb.ua/wp-content/uploads/sites/4/2017/01/04/11.jpg

 

Єдина дівчина в суперфіналі 9-го сезону «Танцюють всі!» – зворушлива і мила Ілона Федорко розповіла STB.UA, як змінив її проект і за що вона йому вдячна.

 

Проста дівчина Ілона – приклад того, як можна досягти своїх цілей, завдяки праці, наполегливості і неймовірному бажанню змінити своє життя. Завжди емоційна і щира Ілона зізналася, що в суперфіналі шоу зовсім не хвилювалася.

 

2

 

«У день фіналу взагалі не було хвилювання, адже я насолоджувалася кожною хвилиною, проведеною разом з такими чудовими людьми. За час проекту вони стали для мене сім’єю… Проект мене багато в чому змінив, дав поштовх відкривати в собі нові горизонти і ніколи не опускати руки, навіть якщо дуже хочеться», – зізналася учасниця «Танцюють всі! – 9».

 

Також дівчина відзначила, що бути в суперфіналі єдиною серед представниць прекрасної статі – велика честь для неї.

 

«Я не очікувала, що глядач обере саме мене», – поділилася думками Ілона.

 

3

 

Фіналістка переконана, що дива у житті трапляються.

 

«Минулого року я загадала бажання в новорічну ніч, і тільки тепер можу сказати: воно здійснилося! Я в топ-5 кращих танцівників країни! Ще рік тому я могла про це тільки мріяти», – розповіла Ілона.

 

Учасниця проекту також поділилася: «Найскладнішим було, коли я захворіла, оскільки з високою температурою не можна викладатися на 100%! А робити щось наполовину я не люблю».

 

11

 

Ілона вдячна шоу за те, що отримала можливість попрацювати в різних танцювальних стилях і ролях. Саме цей досвід дівчина вважає найціннішим за час участі в шоу.

 

«Кожна хвилина залишиться назавжди в моїй голові і спогадах, особливо прямі ефіри і підготовка до них», – відзначила Ілона.

 

4

 

«За час проекту я стала морально сильнішою, отримала таку кількість емоцій, на яку навіть сама не очікувала, знайшла щирих людей, за якими тепер дуже сумуватиму! Це як яскравий спалах у моєму житті, «найкольоровіша» частина за всі мої 19 », – додала фіналістка шоу.

 

21

 

Проект закінчився, але для Ілони він був лише першою сходинкою в її великій танцювальній кар’єрі.

 

«Я не ставитиму на цьому досягненні крапку, адже це тільки початок. Тут підходить більше знак оклику! Потрібно вірити в свою мрію, йти напролом до своєї мети! А попереду ще багато нового», – підсумувала найкраща серед учасниць 9-го сезону шоу.

 

Згадай, якими були виступи Ілони в суперфіналі, тут:

 

 

 

stb.ua


Кількість переглядів - 2211
05.01.2017 17:48
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ