Франківські підприємці не згідні з умовами створення пішохідної зони в центральній частині міста (фото)

 

http://avtopravilo.ru/wp-content/uploads/2016/02/pesheh_zona.jpg 

 

Сьогодні в Івано-Франківську обговорюють проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про створення пішохідної зони з визначенням паркувальних місць у історико-архітектурній частині міста».

 

Розробник проекту регуляторного акта – управління транспорту та зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Прийняття рішення передбачає впровадження руху транспортних засобів для підвищення рівня безпеки та комфортного руху пішоходів в центральній частині міста, підвищення туристичної привабливості міста.Зокрема пропонується:

- Створити пішохідну зону з визначенням паркувальних місць у історико-архітектурній частині міста в межах вулиць Галицька (від вул. Новгородська до ресторану «Фран-Ко»), Станіславська, Тринітарська, Шеремети, Старозамкова, Страчених націоналістів, Вірменська, Труша, Л.Українки (від вул. Вітовського до вул. Труша), Вітовського (від вул. Л. Українки до пл. Ринок), пл. Міцкевича (від вул. Крушельницької до вул. Вітовського), пл. Ринок та майдан Шептицького.

- Заборонити з 1 березня наскрізний проїзд та обмежити в’їзд транспортних засобів в пішохідну зону. Допускається в’їзд:
– спеціального автотранспорту зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов’язків (прокуратура, патрульна поліція, Служба безпеки України, пожежна охорона, швидка медична допомога, аварійний спеціалізований транспорт міських комунальних служб);
– транспортних засобів організаторів масових заходів при наявності розпорядження міського голови;
– транспортних засобів власників квартир (будинків), розташованих в межах пішохідної зони при пред'явленні підтверджуючого документа із зазначенням реєстрації місця проживання або свідоцтва про право власності на житлове приміщення за їх умови паркування у внутрішніх подвір’ях та на прибудинкових територіях;
- транспортних засобів з метою паркування їх в І паркувальній зоні та на паркувальних майданчиках.

- Встановити, що завезення товару автотранспортними засобами в заклади торгівлі, які розташовані в межах пішохідної зони, визначеної в п.1 цього рішення, здійснюється з 23:00 до 06:00. В інші години підвезення товару дозволяється за допомогою підручних засобів (візки та ін.).

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15780728_903419679793259_5995170440536125747_n.jpg?oh=f62250addb11009ae3426ad09fbf6915&oe=58DA9E3D

 

«Ми не створюємо щось нове унікальне, ми керуємося раніше прийнятими рішеннями зокрема щодо програми відносно комфортності у місті», - пояснив на початку засідання керівник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак.

 

https://pp.vk.me/c626528/v626528767/4308c/ydo896Z85wc.jpg

 

Відтак, за словами Ганчака, рішення повинне забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків та засобів обмеження руху.

 

«От їде фура з квітами з Києва, маленька “Газелька”. Ми, старі люди, маємо носити квіти – в руках? І що, фура має чекати до 23:00, щоб заїхати згідно нових правил?”, – обурились підприємці.

 

Присутні підприємці запропонували скасувати рішення сесії, на які опирається проект рішення. За їхніми словами машин в центрі менше не стане.

 

«Якщо побудувати односторонній рух. Ніхто по дорозі не ходить, у нас дуже широкі пішохідні зони. Якщо вже зробили дурницю, навіщо робити наступну», - відмітив мешканець міста.

 

Юрист Ігор Фріс поцікавився, який результат буде від висловлених громадських думок присутніх на слуханнях.

 

https://pp.vk.me/c626528/v626528767/43082/ei5YEy63IcU.jpg

 

«Чи це врахують, чи виконавчий комітет прийме так як він захоче?», - запитав Ігор Фріс. Крім того він поцікавився чи проводився аналіз скільки було ДТП на даній території.

 

«Такі аналізи проводять при проектуванні, на громадські слухання запит такий нам не надавали», - пояснив представник поліції.

 

Також директор управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак зазначив, що рактика перекриття з 2011 року давала непоганий результат для пішоходів.

 

«Проектуванням ми не займались. Цим займається проектант», - відмітив представник поліції.

 

У присутніх виникли питання щодо законності встановлення стовпців. За їх словами, стовпці пошкоджуються автомобілі.

 

«Ви перервали дорожню частину стовпчиками», - обурилися присутні.

 

«За організацію дорожнього руху відповідає орган місцевого самоврядування», - відмітив представник поліції.

 

«Всі пропозиції будуть в протоколі і винесені на виконавчому комітеті. Перше засідання виконкому орієнтовно відбудеться 5 січня», - резюмував О. Ганчак.


Кількість переглядів - 1366
31.12.2016 15:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво