Прикарпатська преса про пам'ятки проти світла, дешеві Карпати - лише в шахраїв, недолікований кошторис та Новий рік по-особливому

 

 

 

Огляд прикарпатської преси за період із 22 по 29 грудня  2016 року.

 

Галицький кореспондент

Плати і дивись У новорічну ніч, після привітання Президента, користувачі кабельних мереж замість улюблених телеканалів можуть побачити чорний екран – трансляція їхніх програм може припинитися. Телеканали та провайдери запевняють, що роблять все можливе, щоб цього наразі уникнути. Імовірно, настає той момент, починаючи з якого все телебачення в Україні поступово ставатиме платним.

 

Новий рік по-особливому Відомі іванофранківці розповіли, яке святкування Нового року запам’яталось найбільше. Для когось найцікавіший Новий рік асоціюється з дитинством, декому «пощастило» у цей святковий час боронити країну на полі бою, хтось звик колядувати…

 

Бурштин: бюджет на виживання З 65-ти питань порядку денного сесії Бурштинської міської ради , що відбувалася 23 та 27 грудня, пріоритетним  було питання про міський бюджет на 2017 рік.  Його затвердили доволі швидко та без довгих суперечок чи дискусій, незважаючи на те, що більшість депутатів дізналися показники бюджету  безпосередньо перед засіданням.

 

Репортер

Дешеві Карпати - лише в шахраїв Історії з аферистами, які здають через Інтернет неіснуюче житло в Карпатах, виринають щозими. Шахраї пропонують дешеві номери та котеджі, отримують завдаток і зникають. Тож як не натрапити на аферу й перевірити сумнівне оголошення?

 

Іловайськ. Полон. «Десятка» Сергій Батрамєєв з позивним «Август» побував у найгарячіших точках війни на Донбасі. Втратив чимало друзів і навіть потрапив в полон до терористів. Але готовий воювати далі. Каже, страшно лише з початку.

 

Пам’ятки проти світла Цієї зими у Франківську підсвітили шість пам’яток архітектури. Одним – чергова атракція, іншим – тема для обговорень. У скільки обійшлися ці промені світла і для чого вони?

 

Західний кур’єр

Підтримують ініціативи Наступного року фінансування з міського бюджету на реалізацію проектів будинкових та квартальних комітетів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і житлово-будівельних кооперативів у рамках «Програми розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства» збільшать на мільйон.

 

«Недолікований кошторис» Івано-Франківська обласна рада прийняла основний фінансовий документ на наступний рік. Двадцять переш питання у порядку денному було основним у роботі обласних депутатів минулої п’ятниці.  Від їхнього голосування залежали основні фінансові показники життєдіяльності Прикарпаття.


Кількість переглядів - 8604
29.12.2016 13:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ