Церква, де збуваються мрії. В Івано-Франківську Матір Божа врятувала немовля

 

 

З Божою допомогою людина здатна пережити найтяжче. Потрібна тільки міцна віра і надія. У цьому переконані ті іванофранківці, які змогли знайти порятунок у молитві.

 

В Івано-Франківську в храмі Св. Йоана Хрестителя, що на вулиці Микитинецькій, є чудотворної ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської, яку у травні 2010 року у вигляді копії повернули в Івано-Франківськ.

 

Попри усі перепитії навколо образу, він відразу почав творити чуда. Варто згадати тільки історію хлопчини, якого ікона і молитва врятували від смерті, після того, як він випустив собі кулю у скроню.

 

І це не єдиний випадок зцілення. Настоятель храму й ініціатор повернення ікони в місто отець Володимир Вінтонів розповідає і про численні видужування від цукрового діабету, від переломів, вдалі операції і навіть допомогу у вирішенні різноманітних життєвих проблем, які відбувалися саме за посередництва ікони.

 

А нещодавно за посередництва ікони подружні пари, котрі не могли завагітніти, отримали дар батьківства.

 

І ось чергове чудо. Цього разу молитва до Матері Божої Ласкавої Станиславівської допомогла матері врятувати свого новонародженого сина.

 

Пропонуємо вашій увазі свідчення:

 

Слава Ісусу Христу! Хочу засвідчити чудо оздоровлення новонародженої дитинки!

Комусь Бог діток не дає - і це випробування, а комусь дає, коли того не чекаєш і не плануєш! Божу волю розумієш лише з часом...

За декілька днів до пологів я прийшла в храм до Матері Божої Ласкавої. Прочитала в інтернеті про чуда, які там робляться. Так як мала родити (була загроза передчасних пологів), то вирішила піти на молитву, сповідь, благословення завчасу! Я й раніше чула про цей храм, була в ньому декілька разів.

Наш Маркіянчик народився 14 грудня на 37 тижні, вагою 3500.

Вагітність була морально складною, нервовою - так складалися життєві обставини. Пологи були досить складні, він був обмотаний пуповинкою, напився вод, душився та задихався. Але все ніби було добре. Образочок Матері Ласкавої зразу перебував з ним у ліжечку.

На другий день життя Маркусика ставлять діагноз "вроджена кишкова непрохідність". Забрали в реанімацію. Там ми і похрестили його. Бо дуже переживали. Лікарі були стурбовані і нічого конкретно не могли сказати. 17 грудня зробили складну операцію. Весь цей час я молилася до Ласкавої. Почала Дев'ятницю до Матері Божої, що вузли розв'язує якраз наступного ранку після операціі. Просила о. Володимира про молитву (за що дуже ЙОМУ вдячна). Всі знайомі і близькі, рідні, священики в цей період часу молилися за оздоровлення. Цих 9 днів після операціі були важкими. Лікарі кожного дня казали: "Стан тяжкий. Брехати не будемо. Шансів не даєм ніяких. Все залежить від дитини".

Коли ти приходиш в реанімацію, бачиш свою дитинку всю в трубочках, катеторах, ти боїшся торкнутися, бо нема куди. Дитинка спить весь час. Ти хочеш плакати, але розумієш, що не можна, бо Він все відчуває...

Дай Бог всім діткам здоров'я.

І яке моє було подивування, коли я сьогодні закінчую Дев'ятницю... а ЧУДО то сталося!!!!

Сьогодні Маркусик відключений від всіх трубочок, лише одна в носику, через неї його годують моїм молочком. Він ще в реанімаціі перебуває, АЛЕ... Цілі вихідні чекали і вирішували чи відключати від трубочок, чи давати молочко... Я хвилювалася: чому тягнуть, можливо, щось не так... Але аж сьогодні я зрозуміла, закінчуючи Дев'ятницю - чому саме сьогодні...

Я дякую БОГУ, дякую Матінці Ласкавій за це ЧУДО, дякую всім, хто молився! Я теж за всіх молюся! І чекаю моменту, коли ми з Марчиком прийдем у храм на вул. Микитинецькій і самі зможемо подякувати за це ЧУДО ОЗДОРОВЛЕННЯ!

Вірте і моліться. "У БОГА НЕМА НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО".

 

Юлія

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ікона Матері Божої Ласкавої Станіславівської. Ремейки, фейки і боротьба за тренд

Зцілення іконою. Івано-франківець після вогнепального поранення в голову видужує (фото)

В Івано-Франківську пройде відпуст до ікони Матері Божої Ласкавої Станиславівської

Церква, де збуваються мрії. В Івано-Франківську Матір Божа подарувала сім'ї дитину


Кількість переглядів - 3176
27.12.2016 16:02
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
White Spirit | 28.12.2016 04:37По нашим наблюдениям у детей до 5 лет летальность составляла 30%.
От якби летальність була 95 % - тоді можна б було говорити про - "чудо" . А ця стаття, як було вище сказано - повна пурга і нісенітниця. І ще мене здивувало - ось це: Володимир Вінтонів розповідає і про численні видужування від цукрового діабету, від переломів. Від переломів, "рілі" ? ))
White Spirit | 28.12.2016 04:24Була в мене знайома, після родів - все було нормально, а потом почались проблеми - вона як не дивно - тоже почала ходити в церкву, молитись. Лікарі говорили - що через 1-2 тижні, все буде гаразд. В кінці кінців - дитина померла, коли спокійно спала в домі, в кімнаті - з образами . Що я вам скажу, хватить молоти "пургу". Всім розумникам - які вірять в допомогу боженьки, не йдіть в лікарню на обстеження, ліпше зразу звертайтесь до боженьки, а ще ліпше - прямо в психіатричну лікарню . Це як служба в армії, поїхали на передову - 100, повернулись 10 - 2 з яких будуть всім розказувати, як їх спасла молитва і боженька. Але саме смішне, що 90 людей які загинули, також кожний день молились і думали що їх спасе від біди боженька.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ