Брок запевнив, що Україна отримає "безвіз"

 

http://www.unn.com.ua/uploads/news/2016/12/21/8d2f18d00cf8c11babea3de397997b5a199f87da.jpg

 

Голова комітету Європейського парламенту у міжнародних справах Ельмар Брок запевнив, що немає підстав для сумнівів з приводу отримання Україною права на безвізові поїздки громадян до країн ЄС. Про це він сказав під час зовнішньополітичного форуму у середу, передає кореспондент УНН.

 

"У нас досі тривають міжінституційні битви, проте ви можете бути впевнені, що візова лібералізація пройде", - сказав він.

 

Також Е.Брок зазначив, що найбільша затримка сталася через складнощі в погоджені механізму призупинення між комітетом ЄС та Європарламентом.

 

"Все тримає механізм призупинення, але це не пов’язано з Україною", - повідомив Е.Брок.

 

Він зазначив, що затвердження механізму призупинення "безвізу" - це справа тижня і найближчім часом процес рушить з місця.

 

Нагадаємо, Європарламент підтримав механізм призупинення "безвізу".

 

Згідно з рішенням Ради ЄС, візова лібералізація з Україною має набути чинності лише синхронно з введенням в дію нового безпекового механізму ЄС. Він передбачає можливість призупинення дії безвізового режиму Євросоюзу з третіми країнами.

 

При цьому раніше на офіційному сайті Європарламенту як орієнтовна дата затвердження ЄС безвізового режиму для українців з'явилася дата 3 квітня 2017 року. У прес-службі ЄП заявили, що голосування Європарламентом щодо затвердження лібералізації візового режиму з ЄС для українців не було відтерміновано до квітня 2017 року, а дата помилкова. Згодом на сайті Європарламенту зникла дата розгляду "безвізу" Україні.


Кількість переглядів - 644
25.12.2016 13:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ