Депутати Івано-Франківської обласної ради звільнили гендиректора ОТБ "Галичина" Ольгу Бабій (додано відео)

 

 

На дванадцятій сесії Івано-Франківської обласної ради депутати розглянули питання щодо звільнення директора ОТБ "Галичина", передає кореспондент Фіртки.

 

Як пригадав депутат облради Тарас Виноградник на президії одним з депутатів було вказано, що є заява про відкликання заяви про звільнення.

 

Втім як відмітив голова облради Олександр Сич, такої заяви не надходило. До слова в залі присутня сама Ольга Бабій.

 

Депутат облради Тарас Виноградник запропонував Івана Гладиша призначити виконуючим обов’язки. Крім того, як відмітила Ольга Галабала, прикро усвідомлювати, що є намагання отримати якийсь політичний вплив на рівні обласного телеканалу, оскільки обласне телебачення повинно бути незалежним. Відтак зазначила, що фракція "ВОЛЯ" засуджує політичний вплив на головного редактора телеканалу.

 

«Ця людина заслуговує подяки за створення та діяльність каналу». Відтак зазначила, що фракція не буде підтримувати рішення щодо звільнення керівника ОТБ Галичина.

 

Депутат Сергій Федорців відмітив, що призначення "виконуючим обов'язки" не є законним. «За таку пропозицію ми голосувати не будемо», - зазначив Федорців.

 

Також голова облради зауважив, що пропозиції щодо кандидатури, яка б очолила обласне телебачення повинні подаватись голові та обговорюватись на профільній комісії. Відтак приступивши до голосування пропозицію Т. Виноградника не прийняли.

 

У виступі Ольга Бабій зазначила, що партійні впливи не подолані, проте, зауважила, що не називатиме прізвищ.

 


Кількість переглядів - 1774
23.12.2016 23:21
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло