Від депресії можуть врятувати два ківі на день – вчені

 

 

Науковці з Університету Отаго дослідили, який продукт може ефективно та швидко подолати втому і депресію.

 

Вчені вирішили відшукати продукт, який зможе у короткий період вивести зі стану депресії. Під час дослідження фахівці зазначили, що усі необхідні властивості має ківі. Люди, які кожного дня споживають по два ківі менше страждають від розладів психіки, повідомляє «Преса України».

 

Науковці вирішили, що слід перевірити дану теорію і залучили до досліду 54 молодих чоловіка. Всі учасники експерименту повинні були вживати вищезгаданий фрукт кожного дня і проводити опис свого емоційного стану та згадувати про наявність енергії.

 

У результаті дослідження виявилось, що ківі дійсно впливає на емоційний стан людини та додає енергії. Така властивість фрукта, за словами науковців, пов’язане з вмістом вітаміну С. Саме цей вітамін активує в організмі людини ферменти, які відповідають за швидкість метаболізму та кількість енергії, яку виробляють клітини.

 

«Вітамін С активує в організмі ферменти, що підвищують швидкість метаболізму, кількість нейротрансмітерів і кількість вироблюваної клітинної енергії», - підсумував професор Маргрит Віссерс.

 

Раніше повідомлялось, як українцям вберегти себе від зимових застуд.


Кількість переглядів - 1226
21.12.2016 00:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги