У Івано-Франківську планують спорудження нової тролейбусної лінії від Європейської площі до Автостанції №3

 

http://www.mvk.if.ua/uploads/posts/2016-12/1482151004_1.jpeg.jpg

 

У Івано-Франківську планують спорудження нової тролейбусної лінії від Європейської площі до Автостанції № 3 (вул. Мазепи).

 

Провести увесь комплекс будівельних робіт КП «Електроавтотранс» планує у 2017 році, пише Фіртка з посиланням на прес-службу міського голови.

 

Кошти, необхідні для реалізації проекту залучать через Європейський банк реконструкції та розвитку. Загалом проект передбачає будівництво 3,5 км двосторонньої нової тролейбусної контактної мережі.

 

Лінія проходитиме через вулиці Є. Коновальця (супермаркет «Велмарт», КП «Водоекотехпром») – вул. С. Петлюри (ПАТ «Івано-Франківський хлібокомбінат», ПАТ «Івано-Франківський м’ясокомбінат») – вул. О. Довженка (студентське містечко, спальний мікрорайон «БАМ», супермаркет «Сільпо») – вул. Гетьмана Мазепи (Автостанція №3).

 

У Франківську планують придбати систему проти обледеніння, щоб тролейбуси не сходили з маршрутів

 

У зв’язку з цим вказані вулиці зазнають змін у схемі організації дорожнього руху. Тут замінять дорожні знаки, облаштують нові зупинки громадського транспорту та додаткове вуличне освітлення.

 

Проект цієї мережі не тільки дозволить з’єднати екологічно чистим видом транспорту два густонаселені житлові райони, але й забезпечить рух комунального транспорту до виробничих і промислових об’єктів.

 

Як зазначають в «Електроавтотрансі», нове будівництво стане своєрідним «проривом» тролейбусного руху в Івано-Франківську. Адже південна частина міста зараз абсолютно неохоплена електротранспортом.

 

Будівництво тролейбусної лінії «Європейська площа – Автостанція №3», наголошують у міській раді, має стати відправним пунктом для подальшого суттєвого розвитку електротранспорту в Івано-Франківську.

 

Зокрема з’єднати житловий мікрорайон «БАМ» з центральною частиною міста, мікрорайоном «Пасічна», а також розширити тролейбусні лінії до с. Крихітці та Міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ».


Кількість переглядів - 832
19.12.2016 17:46
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло