Ідеали

 

Всі біжать до Ідеалу. Всі, тільки у всіх "ідеали" різні. Хтось намагається зробити свою зовнішність "ідеальною", хтось хоче заробити "ідеальну" суму грошей, хтось виховує свою дитину, щоб вона була "ідеальною".

 

Дуже цікаво було б створити "Портрет" ідеальної дитини чи підлітка. Почнемо із того, що займає найбільше часу у житті дитини чи підлітка - навчання. За уявленням вчителів, дитина має знати всі предмети "на зуб". То це і буде «ідеальна» дитина?

 

Можливо, це той школяр або школярка, які активні чи пасивні на уроці? Може, це той, хто вискакує із криком: "Можна я?! Я!". Якщо завжди просити про те, що "дайте мені відповісти!", то буде: "Та заспокійся ти вже! Дай іншим сказати!" А якщо навпаки: " Так…. до дошки…. пііііде... О! Цей щось довго не відповідав!".

 

"Ідеальна" дитина не скаржиться на життя, не носиться по квартирі з диким криком, не просить кожний день якусь штуку, не зв'язується з поганими компаніями, ходить на купу гуртків, не сидить днями за комп'ютером... Цей рядок можна продовжувати й продовжувати, завжди знайдеться щось, що доповнювало й доповнювало б цей список.

 

Але є взагалі "Золота середина" і чи потрібна вона нам? От, наприклад, малюєш ти якусь картинку, дивишся на малюнок і думаєш: "Ідеально!". Вішаєш цей витвір мистецтва на стіну, і розумієш, що це правда чудово. Але трохи пізніше знаходиш в інтернеті картинку, яка в два чи три рази краща за твою, а далі події залежать від того, як ти себе поведеш: опустив руки із словами "я невдаха" чи почнеш працювати над проектом, поки не доведеш до рівня тієї самої "Ідеальної Картинки". Але потім бачиш ще кращу...

 

Але картинка-лише один з прикладів, а їх може бути безліч! Тобто, на перше питання можна відповісти так : " Немає ніякого Ідеалу, бо завжди знайдеться щось краще!". А от друге... Хтось, рівнятиметься на ідеал і зробить все, щоб досягти найвищої майстерності. А хтось просто опустить руки.

 

І, у висновку особисто моя думка - "Ідеали" псують життя, відволікають нас від мети і загороджують собою наші досягнення.

 

 

Софія Столяренко

Учениця школи професійної журналістики


Кількість переглядів - 20429
19.12.2016 16:23
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Фальсифікації і тиск: стало відомо, чому переобиратимуть керівництво прикарпатської "Самопомочі" (відео)
Майбутнє залежить від кожного з нас
Ідеали
Моя мрія
Рожеві кити
Частіше говоріть компліменти
Анна Ярославна
«Океан Ельзи» як стан душі, або 5 маловідомих фактів про культові “океанські” пісні
Тарас Прохасько: «Майдан - це крок до впевненості у тому ,що ми, кожен з нас,на щось здатний»
Місто думає... Чи можна навчити українців не смітити?
Пригоди Спинозавра і Гігантозавра
Розплющ очі
Хто я після школи?
Казка про поросятко Чуню
Ілля Мєчников
Аксіомність
Шедеври, які … підіймають вгору
Україна — це супер. Україна — це ексклюзив!
Микола Сядристий - найкращий майстер мікромініатюри у світі (відео)
Українка, яка створила придумала геометричні малюнки на тканині (відео)
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ