Україна та Польща підписали угоду про правила взаємодії ГТС

 

 

Україна та Польща підписали угоду про правила взаємодії ГТС обох країн через майбутній інтерконнектор з метою з'єднання систем.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив прес-секретар "Укртрансгазу" Максим Білявський, пише ЕП.

 

Раніше Україна і Польща підготували техніко-економічне обґрунтування для будівництва газового інтерконнектора, який об'єднає газові системи двох країн.

 

Запланований газовий інтерконнектор Польща-Україна включатиме будівництво магістрального газопроводу Германовичі – польсько-український кордон, загальною довжиною приблизно 1,5 км по території Польщі та Більче-Волиця – українсько-польський кордон приблизною довжиною 110 км по території України.

 

Сторони очікують, що проект буде завершено до 2020 року.

 

Основна мета поєднання польської та української ГТС – збільшити можливості імпорту газу з ЄС через Польщу та забезпечити можливість зберігання європейського газу в українських сховищах.

 

Реалізація проекту має дати можливість прокачувати з Польщі в Україну до 8 млрд кубометрів газу на рік, а з України в ЄС – до 7 млрд кубометрів на рік.

 

Цей проект є частиною Північно-Південного газового коридору, що поєднає LNG-термінал у Свиноустьї з країнами Центральної та Західної Європи.

 

Наразі, максимальна технічна пропускна здатність постачання газу з Польщі до України складає 1,5 млрд кубометрів на рік.


Кількість переглядів - 2244
09.12.2016 00:05
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ