Туск про "безвіз" Україні і Грузії: майже готово

 

http://www.unn.com.ua/uploads/news/2016/12/08/c86280928e3d030fd9cf61e27d9fbfa4cfbb262d.jpg

 

Голова Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Євросоюз перебуває на заключному етапі щодо надання Україні і Грузії безвізового режиму.

 

Про це він заявив у своєму мікроблозі у Twitter, передає УНН.

 

"Майже готово. Обговорення механізму призупинення безвізового режиму завершене. Тепер - останній етап в напрямку до безвізового режиму для України та Грузії", - зазначив Д.Туск.

 

Нагадаємо, 8 грудня комітет ЄП з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ підтвердив схвалення механізму призупинення лібералізації візового режиму для третіх країн, зазначивши, що найімовірніше, це питання винесуть на пленарне засідання Європарламенту наступного тижня.

 

Комітет постійних представників (Coreper) 7 грудня від імені Ради ЄС підтвердив, що з Європейським парламентом узгоджено компромісний текст щодо регулювання стосовно перегляду механізму призупинення, який може бути застосований до всіх існуючих угод про лібералізацію візового режиму. Така домовленість була досягнута між Радою ЄС, Європарламентом і Єврокомісією в той же день.

 

Згідно з рішенням Ради ЄС візова лібералізація з Україною має набути чинності лише синхронно з введенням в дію нового безпекового механізму ЄС. Він передбачає можливість призупинення дії безвізового режиму Євросоюзу з третіми країнами.


Кількість переглядів - 1156
08.12.2016 16:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ