Прикарпатська преса про п'ять новацій реформи, селян проти кар'єру та Степанівну, яка тримає фронт

 

 

Огляд прикарпатської преси за період 1 по 8 грудня  2016 року.

 

Репортер

Статус не вбиває Євген і Олександра працюють у благодійній організації «Захід шанс», яка займається допомогою людям з ВІЛ/СНІД ом. Про свій позитивний статус чоловік дізнався п’ять років тому, а жінка – вісім. Про те, як жити з ВІЛ і допомагати іншим у читайте у статті Репортеру.

 

Степанівна тримає фронт Цього тижня українці відзначили День волонтера і день збройних сил. Всім добре відомо, що саме ці люди бережуть спокій у наших оселях. В основному завдячуючи волонтерам, бійці мають форму, теплові зори, взуття, автомобілі, інше. Та найголовніше – це моральна підтримка. Героїня цього матеріалу  - одна з легендарних волонтерок.

 

Без паркувальників не обійдеться З 29 листопада у Франківську запустили перші паркомати. На центральних вулицях з’явилися сині термінали. Теоретично тепер платити за паркування треба з їх допомогою. Тож, як це працює?

 

П’ять новацій реформи «Виглядає так, що уряд набрався рішучості і 2017 рік стане в Україні року початком реформи у первинній ланці охорони здоров’я., - каже заступник головного лікаря Івано-Франківська Володимир Вовчук. – Зараз маємо ситуацію, коли міністерство і комітет Верховної Ради не мають принципових розбіжностей у законопроектах, які повинні запустити реформу. Найближчим часом на розгляд парламенту внесуть сім законів, які стануть нормативним підґрунтям для цього».

 

Галицький кореспондент

Селяни проти кар’єру На Прикарпатті жителі трьох невеликих сіл Галицького району на правому березі Дністра – Перлівців, Суботова, Острова – ось уже вісім років протестують проти відкриття місцевим підприємцем піщано-гравійного кар’єру поруч з річкою.

 

Призначай і контролюй Відтепер на комунальних підприємствах можна створювати наглядові ради, і не лише як консультативно-дорадчий орган, а як орган колегіального управління. Однак, нараді Івано-Франківська міська рада не поспішає це робити. Чому?

 

«Я буду героєм…» Той «зелений коридор» став для нього «чорним». Смертельний шлях під Іловайськом украв життя сміливця, але здійснив його заповітну мрію. Історія цього загиблого прикарпатського вояка яскраво ілюструє огидну істину: на війні одні гинуть, а інші на цьому нахабно заробляють.

 

«Вікна»

 Дорогий Миколаю 200 тис. гривень зекономив відділ освіти Калуської РДА на харчуванні дітей і вирішив спрямувати їх на придбання подарунків дітям до Дня святого Миколая. А освітяни району через це ледь не залишилися без зарплати.

 

Віктор Павлів: «У Калуші є що показати, лише потрібно закотити рукави» Калуш є цікавим та перспективним у плані розвитку туризму, лише потрібно закатати рукави та братися до діла. У цьому переконаний Віктор Павлів, який півроку тому посів посаду головного спеціаліста з розвитку туризму в управлінні економіки міськради. Калуш потрібно відновлювати, «відкопувати», реставрувати та «просувати». А одночасно — запроваджувати у міських школах уроки історії рідного міста. Хоча, Калуш на сьогодні є дуже мало вивченим, а його історію науковці та музейники збирають по крихтах.

 

Епідемію грипу прогнозують на січень В Україні п'ять областей перейшли епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ. На Прикарпатті ситуація наразі стабільна, хоча медики і фіксують поступовий ріст захворювання. У Калуші рівень захворюваності також трохи виріс, проте, до епідпорогу місто ще не наближається. Медики прогнозують епідемію у Калуші приблизно на січень та рекомендують вакцинуватися.


Кількість переглядів - 8609
08.12.2016 13:18
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ