Франківська красуня Анна Заячківська популяризує українську вишиванку у Вашингтоні (відео)

 

 

Днями у Вашингтоні (США) відбувся показ сучасних українських вишиванок, який організатори назвали "Культурна дипломатія".

 

Участь у показі взяли відомі вітчизняні дизайнери - Олена Даць, Оксана Полонець та Роксолана Богуцька, пише tochka.net

 

Серед моделей, які представляли українське вбрання - "Міс України 2013" Анна Заячківська, котра переїхала і постійно тепер працює в Нью-Йорку.

 

"Я пишаюся тим, що можу бути інструментом популяризації України у світі. Звісно, що це не останній мій захід", - прокоментувала свою участь у показі Анна.

 

Співорганізатор заходу Ірина Мазур зазначає, що в українських дизайнерів є великі шанси вийти на світовий рівень, адже попит на їхні моделі за останні роки відчутно зріс завдяки оригінальному крою тканин та поєднанню стилів.

 

"Українська вишиванка, перш за все, сама по собі є дуже яскравою. Людина, котра жодного відношення до української культури не має і вперше в житті побачить вишиванку, візуально запам'ятає її надовго", - зазначає Ірина Мазур у коментарі Голосу Америки.

 

Однак вийти на американський ринок, за словами дизайнера Людмили Рябій, котра привезла до американської столиці бренд "Орнамент", буде не просто через необхідність високого фінансування.

 


Кількість переглядів - 821
06.12.2016 00:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги