Рік діяльності голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15284821_679486655545227_4447609434749791079_n.jpg?oh=a805fbed0ccbefc237f3272d47694e6c&oe=58FAF2DC

 

Рік діяльності голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді Володимира Олійника.

 

1 грудня мікрорайон в межах вулиць Богдана Хмельницького-Тарнавського-Дністровська-Галицька-Надрічна, в серці якого є історична територія Княгинина отримав нового депутата. Володимир Олійник ще з перших днів виборчої кампанії зарекомендував себе як людина від народу (проводячи агітацію особисто під кожним багатоповерховим будинком та на кожній вулиці).

 

Така методика сподобалась мешканцям і вони надали перевагу йому, а не тодішньому заступнику міського голови Руслану Гайді (БПП) та досвідченому політику Сергію Борзову («Самопоміч»).

 

Основа діяльності Володимира Олійника у нашому місті – постійна співпраця з мешканцями, боротьба з незаконними забудовами, сприяння благоустрою на виборчому окрузі, організація і проведення свят для всієї родини, сприяння розвитку молодіжних і творчих проектів.

 

На думку голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в міській раді для того, щоб ефективно працювати депутати повинні знати про проблеми, з якими стикаються франківці у повсякденному житті. Тому разом із колегами від партії УКРОП: Віталієм Меріновим, Сергієм Гаєвським та Мстиславом Тарасом вирішили організувати проект «Депутатські зустрічі», в рамках якого спілкувалися з мешканцями різних вулиць, окрім того, звітували їм про свою діяльність.

 

Важливою складовою діяльності Володимира Олійника є робота на виборчому окрузі, співпраця з територіальною громадою Княгинина. Депутат разом із мешканцями організовує родинні свята: День Матері, Івана Купала свято Миколая. Володимир Олійник вважає, що атмосфера родинних свят сприяє зближенню між сусідами, тому депутат й надалі їх організовуватиме.

 

Дбаючи про спілкування сусідів під кожним будинком були встановлені лавиці. Окрім того, уже завершується ремонт вулиці Б. Хмельницького і Промислової, триває ремонт вулиці Княгинин.

 

Пріоритетним завданням є також сприяння сприяння благоустрою на виборчому окрузі. Окрім встановлення лавок і смітників, частими є екологічні акції, де депутат спільно із молоддю садить дерева, прибирає.

 

Ще один напрямок діяльності Володимира Олійника – боротьба з незаконними забудовами на вулиці Церковній, 52 та Урожайній, 7, квартал на 33 багатоповерхівки по вулиці Макогона.

 

Володимир Олійник турбується про підростаюче покоління. Спільно із депутатом Івано-Франківської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Мстиславом Тарасом придбали парти для СЗШ №8 та закупляється підсилювач для СЗШ №16.

 

Окрім того, голова фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» дбає про культурний розвиток Франківська. Володимир Олійник є організатором творчих проектів «Франківський фонтан», «Слухай Франківських» та «IF music Awаrds».

 

«Школа лідерів» - це ще один проект для розвитку молодіжної політики, одним із організаторів якого є Володимир Олійник. Діє за підтримки Благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ». Випускники ШЛ попередніх років тепер успішні підприємці, депутати, керівники студентських профкомів, сенатів та ін.

 

Необхідно також ознайомити читачів із здобутками франківського УКРОПу в міській раді. Володимир Олійник розповідає: «По-перше, ми стали реальною і жорсткою опозицією до міської влади. Така позиція почалася із першої сесії, через те, що жодного представника фракції не було включено до жодної з комісій. Це порушення не тільки Закону про статус депутатів місцевих рад, а ламання всієї системи місцевого самоврядування у місті. Таке робилося хіба що в радянські часи.

Друге, як наслідок, це те, що завдяки жорсткій опозиції влада змушена хоч трохи працювати на людей. Тому все, що доброго робиться в місті – заслуга «УКРОПу». Уявимо, що опозиція відсутня, влада автоматично «розслабляється».

Третє, УКРОП став народною партією, депутати якої спілкуються з мешканцями не в теплих кабінетах, а в дворах нашого міста. Дуже часто це відбувається за сильного вітру або в дощову погоду. Проте на зустрічі приходить від 20-60 чоловік».

 

На думку Володимира Олійника, фракція УКРОП представляє сучасну модерну європейську патріотичну партію, ідеологія якої базується на героїчній українській історії, але яка спрямована в майбутнє, стоїть і буде стояти на захисті інтересів мешканців міста і змушуватиме Руслана Марцінківа і міську владу в цілому працювати на людей.


Кількість переглядів - 1158
02.12.2016 13:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло