Тука: Україна зробила помилку на Донбасі

 

http://znaj.ua/img/cache/feed_publication_preview/79/79271_w_700.jpg

 

Збройний конфлікт на Донбасі не може тривати постійно й незабаром настане мир. У цьому допоможе пілотний проект з розведення протиборчих сторін.

 

Про це заявив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука і зазначив, що позитивно ставиться до цього проекту.

 

Тука підкреслив, що будь-які конфлікти такого характеру у світовій практиці вирішувалися за допомогою тимчасової блокади. Світовий досвід показує, що метрополія повинна ввести тимчасову блокаду, щоб мешканці окупованої території зрозуміли, що без метрополії вони не проживуть. У той же час метрополія повинна вчасно послабити тиск, чого, на думку Туки, не відбулось на Донбасі.

 

"Але ми тиск вчасно не послабили. Що вийшло в результаті? Ринок на тій території ми швидко втратили - його відразу заповнили російські товари. Ми отримали там рублеву зону. Плюс, ті люди, які там працюють і отримують зарплату в гривні, використовують ці гроші на покупку російських товарів. Тобто, підтримують вітчизняного виробника. І коли почнеться процес деокупації, нам ще доведеться довго боротися з конкуренцією з боку російських товарів і з рублем, який там прижився. Ми самі собі створили додаткові труднощі", - повідомив Тука в інтерв'ю на ресурсі Апостроф.

 

Знай.ua


Кількість переглядів - 1115
02.12.2016 11:01
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ