Лікар розкрив таємницю "життя після смерті", прокинувшись після коми

 

http://static.espreso.tv/uploads/article/1179864/images/im578x383-life-after-death_youtube.jpg

 

Нейрохірург, побувавши у потойбічному світі, прокинувся іншою людиною.Нейрохірург Ебен Александр, який довгий час викладав у Гарварді, ніколи не вірив у наявність потойбічного життя, доки сам, знаходячись у комі, не відправився в інший світ.

 

"Як нейрохірург, я не вірив у феномен "досвіду поза тілом". Я виріс у науковому середовищі, я розумію, що відбувається з мозком, коли люди перебувають на межі смерті, тому я завжди вважав, що існує розумне наукове пояснення подорожам поза тілом", - розповідає він.

 

Однак, все змінилося після того, як чоловік восени 2008 року сам впав у кому. Саме тоді, коли Александр тиждень знаходився на межі життя і смерті, а кора його головного мозку, що відповідає за думки і емоції, перестала функціонувати, він, за його словами, сам здійснив подорож у потойбічний світ і, зокрема, в рай.

 

Лікар наголосив, що в цілому містичний вимір, який він відвідав, був схожий на численні розповіді людей, що пережили клінічну смерть.

 

За його словами, цей вимір являє собою буквально новий світ, де смерть - це "не кінець свідомого існування, але лише частина нескінченної подорожі".

 

Александр розповів, що його подорож почалася з того, що він ширяв десь високо в хмарах, і незабаром побачив "прозорих істот, які літали в небі і залишали за собою довгі, схожі на лінії сліди".

 

Крім того, ці істоти видавали дивні звуки, схожі на прекрасну пісню, і, як здалося лікареві, таким чином вони висловлювали радість і благодать, що їх переповнювала.

 

За словами Александра, з істотами, які зустрічалися йому на шляху, він спілкувався без слів. "Повідомлення проходили крізь мене і були схожі до вітру", - розповідає він.

 

Він також додає, що зустрів там дивовижну жінку неземної краси та одягнену у яскраві одежини. На час його подорожі у потойбічі, жінка стала його провідником.

 

Жінка казала лікареві, що покаже йому безліч цікавого, але після цього йому доведеться повернутися назад у своє тіло.

 

Поступово жінка привела Александра у "величезну порожнечу, де було зовсім темно, але відчувалася безкінечність, і при цьому було дуже приємно". Зараз Олександр вважає, що ця порожнеча була оселею Бога.

 

Незабаром чоловік прокинувся. Однак тепер, відчувши на собі подорож в потойбічний світ, він не поспішає ділитися своїм досвідом з колегами, але знаходить розраду в церкві.

 

"Я як і раніше лікар, і також залишаюся людиною науки, - резюмує Олександр. - Але на глибинному рівні я дуже відрізняюся від тієї людини, якою був раніше, тому що я побачив цю нову картину реальності".


Кількість переглядів - 12328
02.12.2016 10:57
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
Yurij Holubovskiy | 18.02.2017 20:48Після 5 операцій я дякую Богові за його ласку А коли мене забере ніхто не знає Василь Пушко | 24.12.2016 16:46Тисячі свідчень є на цю тему в різних країнах світу,при чому
різні національності-а бачення під час коми ОДИНАКОВІ,про що
це говорить,про те що є правдивим Слово Боже,котре описане в
БІБЛІЇ.Те що прийшллось мені пережити .напевно мало кому
приходилось,але суть того всього,що я ніколи б не пізнав
Бога,Сина Божого Ісуса Христа та Духа Св"ятого-якщо б не
відчув руки Спасителя Нашого,котрий обмив мене своєю
кровинкою,котриий спас мене від болота,гріхів,тюрми,за що я
славлю,прославляю,поклоняюсь Великому Богу Отцю,Сину і Духу
св"ятому.Амінь.Робіть і Ви,бо так,часу дуже мало залишилось.
Ярослав Козубяк | 19.12.2016 17:58А таки життя після смерті існує,бо мені теж приходилося бачити.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги