Експерт: Європа розчаровується в Україні, нам треба сподіватися тільки на себе

 

http://www.unn.com.ua/uploads/news/2016/11/29/1290e7bf4abddec2a5c70ff6391884e5de0e07d7.jpg

 

У Європі наступило розчарування Україною, Україна їх вже просто дратує. Про це в ефірі "5 каналу" сказав директор центру "Українські студії стратегічних досліджень" Юрій Сиротюк, передає УНН.

 

"Не тільки Путін купує політиків в Європі. Загальна ситуація змінюється. З зачарування Україною прийшло не просто розчарування Україною, а роздратування Україною. І якщо зараз подивитися західноєвропейські канали, то там не показують війни і Революції Гідності, про це забули, там показують корупцію, там показують декларації українських чиновників і про Україну говорять, як про прокляту країну", - розповів експерт.

 

На його переконання, ми маємо сподіватися тільки на власні сили, тому що "вічних друзів" немає.

 

"Може так статися, що ми втратимо союзників, тому що у світі немає "вічних" друзів, є лише вічні національні інтереси", - підкреслив Ю.Сиротюк.

 

Нагадаємо, 24 листопада у присутності Президента України Петра Порошенка, президента Європейської Ради Дональда Туска, президента Європейської Комісії Жана-Клода Юнкера у Брюсселі підписано низку двосторонніх документів про співпрацю між Україною та Євросоюзом.


Кількість переглядів - 911
29.11.2016 23:48
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ