Володимир Ковалюк: Потрапивши до другої ліги, не всі розуміють, де вони перебувають

 

/data/blog/120956/fd2f25965e8ed3b0757fb8e518a8bdb0.jpg

 

Головний тренер ФК «Тепловик» Володимир КОВАЛЮК поділився думками про гру команди цього сезону, самовіддачу футболістів, запрошення нових гравців та відрахування чинних.

 

“Із деким, напевне, розпрощаємося”
— Враховуючи, як ми збиралися на цей сезон (кого могли, того й взяли), взимку працюватимемо з тими, кого не змогли запросити. З деякими футболістами ми, напевно, розпрощаємося. Зробимо висновки – часу в нас багато. Майже півроку до наступної гри, яка відбудеться 18 березня (наступна гра – проти «Енергії НК» з Нової Каховки – прим. ГС).

 

Напевно, переговоримо з кожним футболістом і оцінимо внесок в нашу команду. Наголошу, що є декілька футболістів, які не відповідають рівневі другої ліги. В деяких гравців немає характеру. А у футболі нема що робити без характеру. Є футболісти, що виявляють характер, грають «на жилах», з травмами, і це є складовою успіху команди.

 

Прізвищ гравців, які мають покинути команду, я наразі не називатиму. Але, думаю, що і ви, і гравці відчувають, хто та який внесок зробив у «Тепловик». Відраховувати когось по гарячих слідах ми не будемо. Потрібно спершу запросити нових гравців. Розігнати і вигнати з команди – це найпростіше. Будемо шукати гравців, які хочуть грати у футбол вищого рівня.

 

“Потрапивши до другої ліги, не всі розуміють, де вони перебувають”
— У нас молода команда, і не всі гравці навчилися грати у добротний футбол. Я – теж молодий тренер, і ще не навчився добре тренувати. Це я розумію, тож роблю висновки, але хочу, щоб це робили і футболісти. Вони – молоді, їм ще потрібно працювати та працювати, тренуватися, й через рік-два вони стануть добрими футболістами. Але, якщо дуже будуть цього хотіти.

 

Більшість футболістів – молоді. Які, потрапивши до другої ліги, не розуміють, де вони перебувають. Якщо команда програє, то це – катастрофа не лише для міста, але й для них. Але вони ще не прониклися цим духом. Вони думають: програли – добре, виграли – теж добре. Хоча виграє команда, а програє тренер. Розумію, що в чомусь є і моя вина.

 

“Наші гравці ще не є професіоналами”
— Хочемо готуватися до весняної частини чемпіонату, як це має бути в професійних клубах. Виїхати три рази на збори, або організувати їх тут. Повинна бути повноцінна підготовка, щоб у нас не було так, як було влітку, коли за 20 днів зібрали команду й потрапили одразу «з корабля на бал». Повинно все бути планово.

 

Селекційна служба буде працювати, запрошувати нових гравців. Десь наприкінці січня будемо збиратися для початку підготовки. Гравці повинні бути фізично добре готові. В нас тепер травми не через переломи, а через те, що люди були фізично неготові і не витримували ритму.

 

Із теперешніх гравців тільки три, які тренувалися і грали в професійних клубах та мали повноцінні тренування. А решта грала на область. Там 2 – 3 тренування на тиждень. Раз прийшов, раз не прийшов… Наші гравці ще не є професіоналами. Ми їх вчимо, підказуємо, наводимо приклади: якщо ти професіонал, то повинен підходити професійно до виконання своїх обов’язків. У них в трудових книжках записано, що вони – футболісти. Вони повинні самі себе готувати. Їм за це платять кошти, хоч і невеликі, але платять. Але деякі гравці цього не розуміють. Є тренування – добре, нема – «а добре, що нема».

 

“Хочемо мати здорову конкуренцію”
— У першу чергу будемо шукати крайніх півзахисників. Треба ще одного нападника. Бо в нас тільки Худоб’як і молодий Слободян, а все може статися (картка, травма, хвороба) – і форварда нема. А ви самі бачите, що з Худоб’яком і без це зовсім інша команда. Також хочеться мати сильніших, надійніших і стабільніших крайніх захисників. Мене взагалі захист розчаровує. Ніби вони гру здають, але через раз. Хочемо мати здорову конкуренцію.

 

Наша проблема в тому, що хочемо футболістів тільки з області, і я це підтримую. Але досвідчені гравці не дуже поспішають до нас, бо самі знаєте, що в чемпіонаті області є команди, які мають більше грошей, ніж ми. Я розумію гравців, бо в них сім’ї, які треба годувати. Хочеться, аби на одне місце був досвідчений і молодший гравець. Якби ми знайшли таких 22 футболісти, то була б здорова конкуренція. А зараз, коли називаєш склад, то половина знає, що вони вже там. І вони трішки розслаблюються. Я це розумію. Як би не хотів їх налаштувати, є слабинка – вони знають, що гратимуть.

 

Нині ми розмовляємо з гравцями, які вже грали в лігах ПФЛ й тепер перебувають удома. Але все буде залежати від фінансування. Якщо ми матимемо трохи більше коштів, ніж тепер, то будемо говорити з ними конкретніше. Якщо фінансування залишиться таким же, як є, то розмовляти про переходи буде важкувато.

 

За матеріалами “Галичина спортивна” /galsports.com/


27.11.2016 743 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1186
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2512
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2107
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2160
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6533 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2448 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

331

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1143

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1277

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1394
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

271
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

582
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2057
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26506
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

550
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10460 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8006
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

530
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

398
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

542
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

619
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1578