Кандидат «ВОЛІ» на війта Чукалівки розповів про бачення розвитку села

 

/data/blog/120748/c46052d04be1c0a2d5bcf23987752d64.jpg

 

Молодий батько, спортсмен, успішний стоматолог Тарас Струк який вже має досвід депутата сільської ради балотується на голову села Чукалівка від партії «ВОЛЯ».

 

Тарас Струк мешкає у цьому селі, у свої 27 років працює зубним техніком в приватній фірмі та виховує маленького сина.

 

Завжди займав активну громадянську позицію та захоплювався спортом, заснував ГО ФК «Сокіл - Чукалівка» де є капітаном дорослого складу команди.

 

Зрозумів, щоб село почало розвиватись зміни потрібно починати себе, а не сидіти склавши руки, тому й вирішив йти в політику.

 

Про це, а також плани на майбутнє, та першочергові кроки для розвитку села спілкуємось з Тарасом Струком.

 

- Пане Тарасе, чому вирішили балотуватись на сільського голову в такому молодому віці?

До цього часу я ніколи не був в політиці, лише 2015 році пішов на вибори і став депутатом сільської ради. Але я завжди усвідомлював, що необхідно самому щось робити, а не лише нарікати на владу та мріяти про краще життя. Після трагічних обставин які стались в нашому селі - смерті сільського голови, я вже не можу стояти осторонь дивлячись як наше село стоїть на місці, не прогресує, не має ніякого розвитку. Неодноразово чув, як про наше село відгукуються не в хорошому світлі. Це зачіпає, адже я дуже люблю своє село, тут зростає мій маленький син, і я хочу щоб він та наші односельчани ним пишались.

- Ставши сільським головою, що змінюватиме в першу чергу, чи обрали для себе пріоритетні напрямки роботи?

Для того щоб вирішити всі проблеми, потрібно звернути увагу на потреби наших односельчан, які багато в чому залежать від вікової категорії. Наприклад, першочерговим завданням ставлю собі підтримку людей похилого віку та соціально незахищених. З ними потрібно спілкуватись, щоб вони приходили в сільську раду і там їм були б готові допомогти, щось порадити, наприклад, допомогти у заповненні декларації на субсидії, підказати куди звернутись за соціальною допомогою тощо.

Наступне - це покращити умови життя для дорослих людей середнього віку, ці люди працездатні та особливо зацікавлені в розвитку села. Для них, та й взагалі для всіх односельчан важливо розвивати інфраструктуру села, щоб вони могли отримувати якісні послуги. До прикладу, ФАП у нас знаходиться в аварійному стані, його потрібно реконструювати, щоб люди могли там отримувати якісну медичну допомогу, а не завжди їздили в місто. Також потрібно відновити рух мікроавтобусів, облаштувати зупинки, про це теж не треба забувати, адже це зробить життя комфортнішим.

- Як щодо дітей та молоді, чи працюватимете в цьому напрямку?

Обов’язково, питання школи і дитсадка є також проблемним для Чукалівки. Понад 25 років ми чекаємо на будівництво школи. Сьогодні, з розпочатого будівництва школи залишилися тільки руїни, по іншому це не назвеш, споруда в аварійному стані і питання ніяк не зрушиться з місця. На мою думку, це небезпечний об’єкт, який сьогодні недоречно добудовувати. Доцільніше збудувати нову школу, яку насправді потребує село і яку село зможе утримувати. Потрібен нам і садок – і з ясельною групою, і з групою для трохи старших діток. Батьки зараз змушені возити дітей або в Радчу або в Івано-Франківськ, а в початкову школу діти знову повертаються до нас в село. Це складно і для батьків, які постійно відвозять і забирають дітей, і для самих дітей. Тому потрібно докласти зусилля, щоб в Чукалівці з’явився дитячий садок та школа. Нам не потрібно опускати руки і чекати на те, що хтось прийде і побудує нам школу чи садок. Ні, нам потрібно іти у всі інстанції і стукати у всі двері.

Також є проблема організації дозвілля для дітей та молоді. Молоді нікуди діватися, а дітям ніде гратися. Все що ми маємо - маленький дитячий майданчик, який громада зробила власними руками. Молодь зараз проявляє активне бажання займатись спортом, і це дуже добре, бо спорт загартовує тіло і дух. Я власними силами намагаюсь його розвивати, зокрема підтримую футбольний клуб «Сокіл – Чукалівка». У нас є молоді хлопці, які цікавляться спортом, які хочуть грати у футбол, яким цікаві турніри, змагання а не тільки комп’ютери. Наша команда, а це всі хлопці з нашого села займає призові місця в районі, піднімає престиж нашого села. Треба дати можливість молоді розвивати свої вміння та реалізувати себе в спорті.

- Як відреагували Ваші односельчани дізнавшись що Ви йдете кандидатом на сільського голову?

У нас є різні люди які по-різному реагують. Хтось каже «він занадто молодий», хтось навпаки підтримує, каже що тепер потрібні молоді люди, і я намагаюсь всіх розуміти. Я переконаний, що нашу систему, нашу владу треба починати змінювати з самих низів – на рівні сіл. Якщо в нас в сільській раді сидітимуть заангажовані люди без прогресивних поглядів на майбутнє села, то розвиток стоятиме на місці. Тому до влади повинні приходити молоді люди з світлою головою , з світлими думками і добрими намірами, які мають європейське бачення майбутнього, знають проблеми села та як їх вирішити.

- Чому обрали саме політичну партію «ВОЛЯ» та з нею йдете на вибори?

У команді «ВОЛІ» багато таких ж як я – молодих, які ніколи не були в політиці, які хочуть жити краще, бути чесними перед собою та перед людьми. Серед партійців, активістів та прихильників «ВОЛІ» багато моїх однодумців, які готові мені допомогти, підтримати, ці люди справді хочуть змін і борються за них. Тут немає лідерів, вождів, всі рівні, спілкуються на рівні, розуміють один одного, адже мають спільну мету – жити в європейській Україні, в європейських умовах, де цінують доброту, чесність і справедливість, поважають один одного і де люди впевнені у завтрашньому дні. Вірю, що з такою командою, яка як і я, щиро хоче змінити систему, та з підтримкою односельців ми зможемо змінити Чукалівку на краще.


24.11.2016 826 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

991
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2403
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2052
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2083
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6332 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2378 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

243

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1065

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1050

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1316
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

190
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

532
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1990
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26426
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

488
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10392 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7933
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

477
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

337
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

483
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

561
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1505