Ліга чемпіонів, Група В. "Динамо" не поступилося "Наполі", але посіло останнє місце в групі (відео)

У рамках 5 туру Ліги чемпіонів київське "Динамо" у Італії зіграло внічию проти місцевого "Наполі" – 0:0.

Навіть нічия в матчі проти "Наполі" лишала киян на остаточному останньому місці групи В. Сергій Ребров не взяв до теплої Кампанії Гладкого та Гусєва.

Однак до Італії вирушили Бурда, Оріховський, Бєсєдін. Сеньйор Саррі вже тривалий час не може розраховувати на травмованого нападника Міліка. На щастя для італійського тренера, одужали Габ'ядіні та Альбіоль. Іспанець вийшов у стартовому складі.

Дивний контраст між обома командами: в старті "Динамо" вийшов усього один легіонер (Віда), тоді як в старті "блакитних" з’явився лише один італієць (Інсіньє).

Перший тайм відбувався при прогнозованій перевазі "Наполі", однак "Динамо" кусюче огризалося фланговими прострілами, дальніми ударами та подачами з штрафних ударів. В першому таймі двічі надійно на виході зіграв Рудько, врятувавши гостей від неприємностей.

На 56 хвилині Сидорчук після пасу від Ярмоленка міг вивести "Динамо" вперед, але поцілив значно вище воріт. "Наполі" відповіло моментом Габ'ядіні, який теж не влучив у "рамку". На 76 хвилині "Динамо" награло на свій перший кутовий. На цей момент неаполітанці виконали аж п'ятнадцять корнерів!

Наприкінці матчу команда Реброва мала кілька напівмоментів, що не досягли бажаної для українських вболівальників мети. Отож, в "Динамо" два бали. У наступному турі кияни зіграють проти "Бешикташа".