Хвиля протестів докотилася і до Західної України

 

 

Водіям, які в неділю їхали до Івано-Франківська через Бурштин, довелося стояти у заторах. Близько сотні працівників місцевої електростанції в обід перекрили дорогу, вимагаючи таким чином підвищення заробітної плати.

 

“Економічна криза в Україні довела людей до планки. Незважаючи на те, що точкові підняття зарплати у нас відбуваються щороку, при такому зростанні долара зарплата, яка була колись — не до порівняння з теперішньою. Загалом хотілося б якнайбільше”, - каже старший машиніст енергоблоку Бурштинської ТЕС Віктор Колибабюк.

 

Акція протесту тривала недовго. Через невдоолення водіїв, які завжди найбільше страждають від перекриття трас, у Бурштині мало не дійшло до бійки, тож протестувальників попросили звільнити дорогу.

 

Утім, як виявилось, акцію протесту підтримали далеко не усі працівники електростанції. За словами начальника відділу оцінки та розвитку персоналу Бурштинської ТЕС Оксани Гаврилюк, яка працює на станції уже понад 27 років, зарплату на підприємстві підвищують регулярно, хоча й не такими темпами, як би хотілося працівникам. “Звичайно, ми хочемо більшої заробітної плати, але за ті чотири роки, що ми працюємо у ДТЕК, заробітна плата підвищується щороку. Зараз середня зарплата на підприємстві 9260 гривень. Виплачують її вчасно, без затримок. Якщо вже ми протестуватимемо, то як бути з шахтарями, яким місяцями не виплачують зарплату?”

 

Подивитись на акцію з перекриття дороги прийшли не лише працівники теплової електростанції. Дехто з присутніх зізнавався, що прийшов підтримати друга чи сусіда. На їх думку всім в країні треба підвищувати зарплати. «Раніше робочі на станції отримували по 600-700 дол США і не треба було їхати за кордон працювати, тепер долар зріс більше як в три рази і зарплати стали малі. Тому і прийшов підтримати знайомого, хочеться щоб всі більше заробляли», -- говорить Ігор Яценко.

 

За дивним збігом, схожі акції протесту відбуваються впродовж останніх двох тижнів по всій країні. Виглядає на те, що кремлівський план “Шатун” з дестабілізації ситуації в Україні, про який попереджала СБУ таки намагаються здійснити. Залишається сподіватись, що проросійським силам не вдасться розхитати ситуацію в регіоні чи якимось чином нашкодити роботі найбільшій західноукраїнській електростанції. Адже якщо станція зупинеться, постраждають не тільки мешканці Івано-Франківщини, а й ще двох областей, відчують перебої з електрикою і в Європі.


Кількість переглядів - 1429
22.11.2016 10:22
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Александр Семенов | 22.11.2016 14:40Та про який "шатун" ви говорите? людей до краю довели, знали,
що прийдуть такі платіжки за комуналку, що платити люди не
зможуть, знають шо долар поповзе стрімко вверх, знали що
будуть масові невдоволення - от і придумали "шатун", щоб
наперед дискредитувати всіх не задоволених нинішнім становищем
в державі. можна подумати сурков тримав план шатун на
електронці, яку наші суперхакери зламали))) казки для
"одурманених" і не думаючих баранів

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ