Незрозумілі перешкоди вивели з ладу прилади вчених у Гробі Господньому

 

http://kyrios.org.ua/images/stories/news/2016/11/kyvkilija_restavracija.jpg

 

Вчені, що досліджують місце передбачуваного поховання Христа в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, зіткнулися з несподіваною обставиною: незрозумілі електромагнітні перешкоди вивели з ладу деякі вимірювальні прилади, повідомляють іспанські ЗМІ. 

 

Крім того, за свідченням дослідників, від гробниці виходять пахощі, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на CКГ.

 

Робітники, які задіяні в реалізації проекту реставрації Кувуклії Гробу Господнього в Храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі, повідомили про аномальні явища поблизу Гробу, в який був покладений Ісус Христос.

 

Робочі розповіли, що при наближенні до Гроба Господнього, з якого недавно було знято мармурове облицювання, вони відчули "солодкий аромат" - різновид квіткового аромату, про який часто в древніх джерелах повідомлялося при описі явищ святих і Пресвятої Богородиці.

 

Робочі також повідомляють, що деякі електронні пристрої, які були залишені близько Гробу Господнього, почали працювати з перебоями або зламалися повністю. Очевидці цих явищ, припустили, що робота пристроїв була порушена сильним електромагнітним випромінюванням.

 

Як повідомлялося , в жовтні вчені вперше в історії зняли білу мармурову плиту з кам'яного поховального ложа Христа в храмі Гробу Господнього, покладену в 1555 році. Фахівці сподіваються, що зможуть відкрити завісу таємниці над тим, як мати імператора Костянтина, свята Єлена, дізналася, що саме дана печера є Гробом Господнім.

 

Гріб Господній - типова висічена в природній скелі єврейська гробниця періоду Другого Храму. Тіло Христа було покладено на кам'яне поховальне ложе. Нинішнє приміщення, як і колишню печеру, зруйновану в 1009 році, називають Святим Гробом.Над місцем поховання Ісуса в 1810 році, після руйнівної пожежі, була споруджена каплиця ( Кувуклія ), яка не реставрувалася з 1810 року.Навесні 2016 року, вперше за 200 років почалася масштабна реставрація Кувуклії .


Кількість переглядів - 2060
18.11.2016 11:39
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло