В Івано-Франківську команда ТСН та відомі виконавці розповіли про свій творчий та кар'єрний шлях (фото)

 

 

Сьогодні, 16 листопада, до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника завітали зіркові гості - учасники соціально-освітнього проекту "Ті, що вражають".

 

Прикарпатські студенти зустрілись з ведучою ТСН Аллою Мазур, журналістом Олександром Загородним, фронтвумен гурту "Крихітка" Олександрою Кольцовою та учасником гурту "ТІК" Вікторем Бронюком, передає Фіртка.

 

Відомі гості розповіли про свій творчий та кар'єрний шлях. ​Зустріч пройшла в рамках о​світньо-соціальн​ого​ проект​у​ ​присвяченого 20-річчю ТСН ​«Ті, що вражають». Проект включає сері​ї​ мотивувальних виступів публічних осіб​.

 

«Навіть якщо ти чогось дуже боїшся, а тобі дається шанс - використай цей шанс "- звернулась зі сцени Алла Мазур.

 

За словами відомої ведучої, перший страх перед мікрофоном є в будь-якої людини, але його можна долати.

 

Також Алла Мазур порадила студентам бути вдячними за критику.

 

«Коли вас критикують - скажіть критику дякую, тому що це є безкоштовні уроки. Не треба ставити собі планку аж занадто високо, спробуйте зробити так, як це вмієте ви», - пропонує Алла Мазур.

 

Ведуча порадила не припиняти спроб та використовувати шанси, які підкидає життя, адже «виграє той, хто не боїться».

 

Також закликала не боятися приймати зміни, які приходять, бо далі всіх йде той, хто не знає куди йти.

 

Журналіст ТСН Олександр Загородний розповів, що бачив світ завдяки ТСН.

 

«Журналістика це не те, що тебе покажуть по телебаченню, тебе побачать твої рідні, насправді це дуже відповідально», - відмітив Олександр Загородний.

 

Співачка Саша Кольцова у своєму виступі наголосила: помилково думати, що від маленьких людей нічого не залежить. До прикладу привела власну статтю "Прокрутіть цю пісню по радіо", написану два роки тому.

 

"Мене давно просили висловитись про квоти, утиски в ефірі. І мені так накипіло, що я сіла писати, писала його чотири дні, редагувала, знову писала. Стаття набрала понад 60 тисяч переглядів. Два тижні тому квоти ввели. Я сіла в таксі і почула свою пісню по радіо. І я зрозуміла, що жоден крок не є марним, навіть, якщо вам здається, що якась стаття, яку ніхто не прочитає", - відмітила С. Кольцова.

 

Нагадаємо, за проектом протягом жовтня-листопада команда із чотирьох спікерів (телеведучі, журналісти, актори, спортсмени, музичні виконавці, представники модної індустрії та культурні менеджери) виступає перед студентами українських університетів.

 

Головна мета проекту – підтримати українську молодь, дати настанови та порадити, як прийти до своєї мрії. Івано-Франківськ стане п'ятим містом, де виступали "Ті, що вражають".

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 1197
17.11.2016 10:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги