MUST READ: ТОП-5 незвичайних книг, які перевернуть твою свідомість

 

/data/blog/120259/5a55adfb0ea97b5339c5dc711ab751eb.jpg

 

У пошуках цікавих книг ми зазвичай звертаємося по пораду до друзів і рідних, а коли у них ідеї закінчуються, ліземо в інтернет з надією знайти якийсь свіженький захоплюючий роман там. Та найчастіше подібні пошуки заводять у глухий кут, ми знову і знову натикаємося на однакові добірки книг одних і тих самих авторів. Бегбедер, Браун, Коельо, Сент-Екзюпері… Наче в усьому світі немає інших талановитих письменників! А вони є, і їх багато. Саме тому ми вирішили зібрати свою добірку незвичайних і нетипових, на наш погляд, романів, які захоплять тебе за собою в нові незвідані світи.

 

На першому місці у нас опинився автобіографічний роман японської письменниці Секо Тендо «Донька якудзи: Шокуюча сповідь доньки гангстера». Це історія дівчини, чий батько був головою клану мафії якудза. Дитинство Сьоко важко назвати щасливим – боротьба для неї була природним способом виживання з малих років. «Я ненавиділа свого батька за те, як він поводився. Але потім я стала такою ж, як він », – згадує письменниця. Постійне безгрошів’я, бійки, наркотики, смерть матері, спроби самогубства… І це лише мала частина того, що пережила Сьоко в юності.

 

Але, попри всі труднощі, з якими їй довелося зіткнутися, дівчині вдалося вийти з банди, позбутися старих звичок і кардинально змінити своє життя. На згадку про своє непросте дитинство і юність у Сьоко залишилися лише татуювання, розташовані по всьому тілу, і впевненість, що її власна донька має жити зовсім в іншому світі. Це життєстверджуючий роман, який змушує повірити у свої сили, і на прикладі історії юної Сьоко показує, що з будь-якої ями можна вибратися, головне – справді цього захотіти!

111

 

На другому місці ми розташували роман американської письменниці Донни Тартт «Щиголь», який у 2014 році отримав Пулітцерівську премію. 13-річний хлопчик опиняється у центрі вибуху в музеї і отримує від помираючого старого дивні передсмертні подарунки – картину нідерландського художника Карела Фабриціуса із зображенням щигля, прикутого до кілочка тонким ланцюжком, і старовинний перстень. І з цієї миті життя хлопчика кардинально змінюється. Йому треба зберегти рідкісну картину і перстень за будь-яку ціну, і часом ця ціна виявляється дуже високою.

23232

 

На третьому місці у нас ще один роман, який був удостоєний Пулітцерівської премії. Це книга американської письменниці Елізабет Страут «Олівія Кіттерідж». Тринадцять окремих епізодів з життя вчительки-пенсіонерки з непростим характером наочно демонструють важливість найбільш, здавалося б, незначних моментів в нашому житті.

Ця книга неймовірно надихає, змушує замислитися про те, як ми дивимося на світ, якими ми бачимо оточуючих людей, і якими вони насправді можуть бути. «Люди, проживаючи своє життя, в більшості випадків не дуже-то розуміють, що вони його проживають», – говорить героїня книги. Важко не погодиться, правда?…

hghghgh

 

Четверте місце у нашій добірці посідає роман-бестселер 2016 року «Ранкове сяйво» Сари Джио. Це загадкова і дещо містична історія дівчини, яка знайшла на своєму горищі дивну скриню зі старовинною весільною сукнею і парою фотографій. Сусіди розповіли їй, що ці речі належать давно зниклій безвісти дівчині, яка раніше жила в цьому будинку. Героїні роману доведеться розгадати багато загадок, щоб дізнатися правду, яку так ретельно від неї приховують. Легке написання і захоплюючий детективний сюжет – ця книга читається на одному диханні!

14134692_1770936353149333_1948201473_n

 

І наостанок ми приготували для книжкових гурманів особливий сюрприз. Роман «Маленьке життя» американської письменниці гавайського походження Ханьї Янагіхари – це абсолютно особлива книга, яка поглинає читача повністю. Це страхітливо реалістична історія чотирьох друзів, кожного з яких ми застаємо в самому початку їхнього  усвідомленого життєвого шляху. Це час, коли вони мріють, будують плани, і зовсім не уявляють, що чекає їх попереду.

Ми проживемо з ними 40 років, за які в життях хлопців зміниться все. Якщо ти шукала книгу про кохання з красивим фіналом – це не про «Маленьке життя». А от якщо ти хочеш прочитати дійсно справжню історію людей, які живуть у сусідньому будинку, на сусідній вулиці, стати частиною їхнього життя і зазирнути в їхні найпотаємніші думки і таємниці – це вона! Це саме та книга, яку ти шукала!

trhhh

Кожна з цих книжок – особлива, незвичайна і просочена найрізноманітнішими емоціями. Тому радимо тобі заварити ароматний чай і цілковито поринути в світ, який вже готові тобі відкрити герої цих історій.

 

novy.tv

 


17.11.2016 2735 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

670
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1938 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1133 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

554
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6904 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11396 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

337

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1083

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1116

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1111
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

66
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

285
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1084
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

657
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

754
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2949
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4445
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18441
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

71
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

324
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

353
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

664