Преса про суд над Тимошенко, лікувальну ферму та вкрадену годину

 

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 7 жовтня по 13 жовтня 2011 року.

 

Репортер

Топ-тема-несподіванка. Він народився на Прикарпатті, у нас йому ставлять пам’ятники, його іменем називають вулиці. Та виявляється, крім гучних фраз, про самого Степана Бандеру на Прикарпатті знають небагато. Читайте, як журналісти тестували людей на вулицях і в кабінетах.

 

У коломийських П’ядиках відкрили ферму, де тварини лікуватимуть дітей. Вівці, коні, потім будуть ще кролики, ослики, бджоли. Журналісти Репортеру побачили цей ковчег на власні очі.

 

Франківці уже забули, як небезпечно залишати авто на вулиці. Злочинці нагадали — однієї ночі в одному дворі в Івано-Франківську пограбували чотири машини. Про це — на автосторінці газети.

 

Більшість іванофранківців переконані, що центр міста — це ратуша, фонтан і стометрівка. Між тим, історично Станиславів мав аж три чітко визначені центри, кожен з яких сформувався у різні епохи. Де вони? Про це дізнаєтеся у свіжому номері.

 

Галицький Кореспондент

Депутати скасували шкільну географію та вкрали в українців годину. За два тижні наслідки стануть відчутними - через відміну зимового часу найбільше потрепатимуть мешканці заходу України. Про украдену годину читайте у ТОП-темі номеру "Як циган Сонцем..."

 

"Вона сяде. ВОНА - це Україна". Матеріал про те, як вирок по справі Тимошенко може посварити Україну із ЄС та США читайте на 4 сторінці.

 

Це тільки на перший погляд спекти хліб дуже легко. Але, насправді, щоб буханець вийшов "живим" та золотавим потрібна мудра голова та вправні руки. Хочете дізнатися таємницю справжнього хліба? Тоді вам на 6 шпальту ГК до матеріалу Наталії Кушніренко.

 

Завтра - велике християнське свято Покрови. Про його історію ви дізнаєтесь із 17 сторінки.

 

Ваша дитина ще не грає в регбі? Тоді швиденько читайте матеріал про цей вид спорту та його розвиток на Прикарпатті на 22 шпальті газети й бігом записувати сина на заняття.

 

Західний Кур’єр

Якщо ви хочете дізнатися, чи боїться наш Президент критики, то вам на ТОП-тему номеру ЗК. Про всі тонкості українського політикуму та роботи влади Вам розповість голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.

 

Про тернистий шлях до порозуміння між франківськими перевізниками та владою, про грип, який уже "на порозі" та підготовку житлового фонду Івано-Франківська до зими читайте на 3 сторінці тижневика.

 

"Хто там? Це я - листоноша Печкін...Приніс замітку про вашого хлопчика...". Цю фразу з відомого мультиплікаційного  фільму з далекого дитинства запам'ятали усі. А ще, як теплий спогад дитинства - прихід реального листоноші до оселі. Як зараз живуть люди цієї важкої, але дуже потрібної професії Ви зможете прочитати на 6 сторінці ЗК.

 

Як живе футбольне, баскетбольне, футзальне, хокейне та легкоатлетичне Прикарпаття - 17 шпальта газети.

 

Галичина

Якщо не інвестувати кошти в Бурштинську ТЕС, то за кілька років, переконані фахівці, ТЕЦ може зупинитися. Про приватизацію електроенергетичного гіганта краю читайте у ТОП-темі номеру газети.

 

Учні прикарпатських шкіл склали 42 тести на 200 балів кожен. Про рейтинг знань - 13 сторінка газети.

 

Безперечно, комунальна реформа у франківську не залишає байдужим жодного мешканця обласного центру Прикарпаття. Про комунальну мозаїку, яку намагаються скласти в нашому місті чиновники та депутати міськради читайте в інтерв'ю з депутатом міської ради Романом Онуфріївом.


13.10.2011 527 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1276
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2568
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2136
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2200
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6608 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2477 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

372

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1184

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1310

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1442
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

308
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

176
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

605
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

78
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26539
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

571
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10488 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

79
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

109
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

426
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

572
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

643