Олександр Шевченко: Багатостраждальна вулиця Кармелюка давно була б відремонтована, якби не халатність комунальників і безвідповідальність влади (фото+відео)

 

https://pp.vk.me/c836320/v836320767/10c16/zGsdYXjvccw.jpg

 

Нещодавно, після того як на звернення народного депутата України Олександра Шевченка уряд виділив кошти на ремонт дорожнього покриття вулиць Кармелюка та Ленкавського, роботи таки почалися.

 

Нагадаємо, що буковелівська фірма ПБС виграла тендер на ремонт цих вулиць ще минулого року. Тоді ж була і заключена угода про виконання робіт. Проте в лютому 2016 року міська влада відмовилася фінансувати ремонт цих багатостраждальних вулиць, пояснюючи, що «в міському бюджеті немає коштів» (і це при перевиконанні бюджету на сотні мільйонів гривень), пише Фіртка.

 

https://pp.vk.me/c836320/v836320767/10c1d/23mjnQGjwUA.jpg

 

Перед початком робіт фірма ПБС звернулася до чиновників із запитанням про стан комунікацій під дорогами, і отримала відповідь – що всі комунікації в задовільному стані. Пізніше виявилося, що на частині міської вулиці Кармелюка немає фекальної каналізації.

 

Влада в авральному порядку виділила додаткові кошти на влаштування каналізації для мешканців вулиці. Комунальники на нараді за участі народного депутата України Олександра Шевченка та мера Руслана Марцінківа заявили про неспроможність швидко збудувати ділянку каналізації, тому фірма ПБС погодилася виконати ці додаткові роботи.

 

Проте під час робіт виявилося, що письмові «гарантії» влади щодо «задовільності» комунікацій не відповідають дійсності. Дощова каналізація має чисельні прориви.

 

https://pp.vk.me/c836320/v836320767/10db4/KNRC8fanX44.jpg

 

https://pp.vk.me/c836320/v836320767/10dbe/m8dY_ei5_aM.jpg

 

Сьогодні на багатостраждальній вулиці відбулася вже друга виїзна нарада за участю народного депутата України Олександра Шевченка, представників фірми ПБС та міської влади, в особі Директора департаменту комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака.

 

Як розповів Богдан Бутницький, представник підрядника – буковелівської фірми «ПБС»,  вони ще раз звернулись до відповідних служб за гарантійними листами щодо стану мереж, але відповіді наразі не отримали.

 

«Хочу зазначити, що народний депутат Олександр Шевченко, який і «вибив» державні кошти на ремонт вулиць Кармелюка і Ленкавського, особисто цікавиться і контролює ситуацію. І ми знаємо, що те, що може «пройти» в інших випадках в місті, - якась халтура, чи ризик для гарантійного терміну, який вимагається щоб був десять років, - в нього не пройде», - розповідає Б.Бутницький.

 

У «ПБС» кажуть, що ризикувати дорогою безглуздо, адже витрати на будівництво дороги немалі, а принцип, що "як прорве тоді й відремонтуємо", давно застарів.

 

«Необхідно робити все відповідно європейських стандартів, а не переробляти щороку. Ми працюємо на результат і даємо гарантію на свою роботу. В даному ж випадку, ставимо під сумнів стан дощової каналізації  та просимо водоканал перевірити її стан і дати заключення. Наші листи на разі ігнорують. На нашу думку, комунікації необхідно переробляти. Разом з тим є ризик, що ми не встигнемо освоїти кошти і вони можуть для міста пропасти. Хто повинен нести відповідальність за те, що дав неправдиву інформацію?», - підсумовує Б. Бутницький.

 

 

Народний депутат України Олександр Шевченко відзначив, якщо залишити дощову каналізацію як є, то не можливо буде дати гарантію на дорогу.

 

"Адже за умови потрапляння вологи в грунт, під основу, автоматично буде відбуватись вимивання дорожньої основи, що спровокує просадку дорожнього полотна і, як наслідок, відбудеться деформація асфальтного покриття, а це тріщини і ями", - каже нардеп.

 

Олександр Шевченко зазначає, що перед тим, як давати компетентним людям роботу, потрібно перевірити усі комунікації.

 

"Я думаю, якщо міська влада не посприяє, то ми своїм коштом це все відновимо, - говорить О.Шевченко. - Ця дорога з міста нічого не отримала, а всі кошти отримали з держбюджету. Якщо б вчасно були перевірені мережі, вона була б закінчена і запущена в експлуатацію".

 

 

Головний комунальник міста Михайло Смушак наголосив, що кошти на додаткові роботі будуть виділені.

 

 

Нагадаємо передісторію питання:

- 04 серпня 2015р. між департаментом комунального господарства, транспорту та зв'язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ТОВ “ПБС” укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти, а саме: капітальний ремонт вул. Ленкавського І-ша черга : від вул. К. Данила до вул. Бельведерська.

- 20 серпня 2015р. між департаментом комунального господарства, транспорту та зв'язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та ТОВ “ПБС” укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти, а саме: капітальний ремонт вул. Кармелюка.

- 09 лютого 2016р. Листом Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою ТОВ ПБС повідомлено про необхідність розірвання вищевказаних договорів у зв'язку із відсутністю бюджетних призначень у 2016р. та додано проекти додаткових угод про розірвання договорів.

 

З вказаною пропозицією Замовника, ТОВ “ПБС” не погодилась.

 

7 червня 2016р. народний депутат України Олександр Шевченко керуючись ст. 30 Закону України “Про державний бюджет на 2016 рік” звернувся до Голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету із проханням виділити кошти на виконання заходів соціально-економічного розвитку територій.

 

В результаті, Постановою КМУ від 24.06.2016р. №395 затверджено перелік об'єктів та заходів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, а саме:

 

1. капітальний ремонт вул. Ленкавського І-ша черга : від вул. К. Данила до вул. Бельведерська. - 1615, 658 тис. грн;

2. капітальний ремонт вул. Кармелюка — 2759, 789 тис. грн.;

3. капітальний ремонт вул. Набережної — 2624, 553 тис. грн..

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Олександр Шевченко про щомісячно зростаючу ціну нового моста в Пасічну: "Ми не дозволимо міській владі красти сотнями мільйонів гривень!"

Буковелівська фірма ПБС продовжує ремонт дороги Н10

Буковелівська фірма ПБС вистелила нижній шар асфальту на 12 кілометрах автодороги “Стрий-Чернівці-Мамалига” (фото)

Дорожники області відзвітували про ямковий ремонт

Ремонт дороги від Івано-Франківська до Коломиї завершили (фото)

Марківці стали першим селом, де завершено ремонт дороги Н10

Фірма ПБС запропонувала найнижчу ціну в тендері на ремонт першої черги вул. Ленкавського (фото)

Фірма ПБС знову запропонувала найнижчу ціну в тендері на ремонт дороги. На цей раз - Кармелюка у Франківську (фото)

Фірма ПБС відремонтує багатостраждальну вулицю Тичини в Івано-Франківську в борг. А міліція в рамках кримінальної справи вивчила масштаби крадіжок асфальту ТОВ "Івано-Франквівськавтодор" (фото)

В Івано-Франківську ні на хвилину не припиняються ремонтні роботи на вулиці Тичини (фото)

Через недолугість та кволість комунальних служб гальмується ремонт дороги на Тичини (фото)

«Комунальна вовтузня» на Тичини триває. Представники водоканалу називають це "профілактичними роботами". Техніка фірми «ПБС» стоїть на черзі, щоб нарешті ставити основу дороги (фото)

«Обіцяли – заробили!», або Гідра корупції повзе асфальтом, постеленим на лайно

За крадіжку "свободою" асфальту з вулиці Тичини може бути порушена кримінальна справа? (доповнено) (відео)


Кількість переглядів - 962
12.11.2016 13:09
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги