Гастроскопія безпечно і безболісно. Тепер це можливо

 

 

Фаст-фуд, алкоголь, жирна їжа, стрес, харчування на ходу…Рано чи пізно дають про себе знати печією, болями в животі, шлунку. З часом ці неприємні відчуття стають нормою життя. Але слід пам’ятати, що вони також є симптомами багатьох серйозних захворювань шлунково-кишкового тракту.

 

Багато людей затягують з лікуванням захворювань ШКТ тільки через те, що бояться процедури гастроскопії (ФГДС) . Так, обстеження недуже приємне, проте максимально інформативне. Адже, всі попередні діагнози поставлені гастроентерологом залишаються під знаком питання, доки не буде проведено гастроскопії і підтверджено чи спростовано поставлений діагноз.

 

Фіброгастродуоденоскопія (ФГДС) – високо інформативний ендоскопічний метод діагностики, що дозволяє візуально оцінити стан слизової оболонки стравоходу, шлунку та дванадцятиперстної кишки.

 

Використання товстих гастроскопів, що викликали біль та сильне подразнення, давно у минулому. Сьогодні процедура проводиться за допомогою ендоскопа – приладу, що складається з довгої, тонкої, гнучкої трубки, на кінці якої прикріплена міні-камера з освітлювальною лампою. Це дозволяє отримати високоякісне зображення практично безболісно та безпечно. Ускладнення бувають в досить рідкісних випадках, всього 1%.

 

Коли необхідно проводити гастроскопію?

 

Показанням для проведення даної процедури є скарги на неправильну роботу шлунково-кишкового тракту: болі в шлунку, тошнота, рвота, печія, відчуття гіркоти в роті та ін. Процедура гастроскопії проводиться в профілактичних цілях, при підозрі на захворювання травного тракту, так і для підтвердження діагнозу і дослідження захворювань:

-       гастрит;

-       виразкова хвороба шлунка;

-       злоякісні та доброякісні пухлини;

-       дискінезія жовчних шляхів;

-       езофагіт;

-       дуоденіт;

-       коліт.

 

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Івано-Франківську гастроскопія проводиться досвідченим лікарем-ендоскопістом на новітньому обладнанні, що забезпечує високу якість та зручність проведення обстеження.

 

 

http://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua/viddilennya/endoskopia/gasteroendoscopia/

Для отримання більш детальної інформації або запису до лікаря телефонуйте: (0342) 777 299; (050) 3  777 299; (097) 4 777 299. Наша адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 1


Кількість переглядів - 1011
13.11.2016 10:36
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги