Володимир Куцев: New world order чи...

 

 

Данный текст есть некая свежая рефлексия по факту проведения выборов в США, а базовый вектор мысли был задан ещё несколько недель назад публикацией моим хорошим товарищем Д. Тупчиенко эссе об ООН и о базисе, который есть предтечей возникновения этой организации.

 
Берегите либералов, господа... Да, именно так. Берегите либералов. 
 
 
Мы не имеем права отказывать себе в рациональном, в наукоемком, в том, что движет человечество вперёд в своём прогрессе. Мы не можем отказать в основах цивилизационного уклада. А если совсем унифицированно – то мы не можем отказаться от свободы.
 
 

Liberté, Égalité, Fraternité – великий девиз, что родился в недрах масонов - вольных каменщиков, этот девиз руководил тектоническими изменениями во времени, в эпохах. Это слова и Д. Леннона из песни Imagine как и многое другое. 

 

 
Нам предлагают отказаться от великих завоеваний последних четырёхсот лет (прогресс, развитие науки, развитие капитала, отмена сословий и крепостничества). Мы не имеем права быть в диалоге с теми кто пытается навязать такого рода повестку. Повестку популизма и охлократии невежественных масс. К сожалению, это глобальный тренд. К сожалению, либералы сами сделали все то, за что теперь их справедливо критикуют. Либералы издания ante Trump (назовём ту эпоху так) привели к Трампу. 
 
 
Давайте, делать выводы, Brexit (который автор предсказывал), и прочие события – это результат пределов развития систем. Для развития системы – необходима её встряска. Да, она прошла и прошла холодным душем. 
 
 
В своих предыдущих заметках, что печатались, автор показывал данные аспекты. А именно досадные и глупые просчеты, а так же ряд очевидных вещей, о которых молчали, ну а после это стало частичной corner stone idea в СМИ. Это усталость США от роли мирового гегемона, это отсутствие суверенности Украины, это черезмереное увлечение отдельными гражданами темой НАТО и многие прочие моменты. Что ж отрадно, то что лучше позже чем некогда пришло некое прозрение, некая ответственность за самих себя, никто не полагается на дядю из другого города.  То есть при ниспадении актуальности мы видим падение зашоренности. 
 
 
Зашоренность и мантры которые выдавались за тезисы и за руководство к действию. Это было глупо и не интересно.
 
 
Я не являюсь сторонником апокалиптичности - все будет хорошо. И главное помнить тот тезис, что прогнозирование различных событий, которые a priori обладают тем или иным конфликтогенезом, и умение начертить план выхода в соотвествии с тем ли иным трендом – это правильный и достойный путь в котором есть манёвры и нет абсурда. 
 
 
Мы живём в информационную эпоху, эпоху где по-сути нет границ, нет религий и нет явной доминации. Феод невозможен. Феодализм даже в новом издании – тормоз на века. Человечеству же сейчас предлагают такой сценарий. 
 
 
Всем нам решать, что лучше идеи Вольтера, Руссо, Григория Сковороды, графа Потоцкого, Пушкина, отцов-основателей США, идеи Брюса, идеи Просвещения, идеи социальных лифтов, либо архаика в новом издании. При этом под архаикой часто понимается банальное civil responsibility, а это не так. 
 
 
Нам нужен новый либерализм. 

 

 

---------

Для Фіртки

 

Володимир Куцев – інвестиційний банкір. Закінчив ЗОШ #3, а також художню школу в Івано-Франківську. Вчився у НовГУ а також у NYU Stern School of Business. Працював на топ-позиціях в різноманітних інвестбанках. Був керуючим партнером в Empire State Capital Partners (офіси в Києві, Нью-Йорку), зараз є керуючим партнером в Kutsev Kirzner (kutsevkirzner.com). 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Повертаючи суб'єктність Україні"


Володимир Куцев. Коментар "Фіртці" щодо припинення кредитування України МВФ, комітету кредиторів та Української економіки

Ексклюзив Фіртки. Інвестбанкір Володимир Куцев: Для України головна загроза – це некомпетентна бюрократія, котра займається троцькізмом і більшовизмом


09.11.2016 1829 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1891
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1827
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1824
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5375 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2121 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1484

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

695

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

748

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

942

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

979
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1726
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3644
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10217
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26094
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10144 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7683
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

868
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1369
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

352
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1246
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

845
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1048