В Яремче громада відвоювала землю, за яку боролася п'ять років (фото+відео)

 

 

Сьогодні, 8 листопада, в приміщенні залу засідань міськвиконкому пройшла дев’ята сесія міської ради сьомого скликання.

 

Спочатку депутати заслухали звіт фінансового управління про виконання міського бюджету за 9 місяців поточного року, а також внесли зміни до бюджету на 2016 рік в частині перевиконання, передає Фіртка.

 

Після цього перейшли до розгляду земельних питань. Зокрема, до порядку денного внесли з голосу питання про затвердження технічної документації щодо 1,3 га землі, що поряд з майновим комплексом "Гуцульщина".

 

Мова йде про закріплення за громадою міста та визначення виду використання землі для відпочинково-паркової зони з використанням елементів історико-етнографічного музею, дитячими атракціонами, спортивно-масовими розважальними освітньо-виховними заходами, без права будівництва об'єктів громадського харчування та встановлення МАФів торговельного призначення.

 

З проханням підтримати дане питання звернулась до депутатів начальник відділу культури міськвиконкому Оксана Кухарик.

 

 

 

 

 

Також депутат міської ради Віра Галайко зазначила, що ділянка, про яку йде мова, згідно технічної документації закріплена за громадою міста Яремче.

 

"Вид використання ділянки для обслуговування майнового комплексу Гуцульщина та облаштування рекреаційної паркової зони"- процитувала О. Галайко.

 

 

Відтак, відмітила депутат, громадськість міста просить депутатів закріпити цю землю за громадою в особі міської ради, "щоб більше не повертатись до цього питання".

 

Депутати поцікавились чи проект опрацьований юридичним відділом. Однак, представниця юрвідділу зазначила, що не ознайомлювалась з даним проектом рішення.

 

Проте, депутати відмітили,що це питання уже обговорюватись протягом 5 років.

 

 

Юристу нагадали, що проект рішення на сайті Яремчанської міської ради оприлюднений ще з червня цього року, а мова про необхідність прийняття такого рішення ведеться роками.

 

 

Зрештою приступивши до голосування, депутати таки підтримали дане рішення - свої голоси віддали 26 обранців.

 

Мешканці міста відреагували оплесками. За їхніми словами, наразі на цій території активно ведеться торгівля, проте міський бюджет від цього нічого не отримує.

 

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 1011
09.11.2016 08:56
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Michal Starunchak | 11.11.2016 10:23Дивно чути позицію юриста .Адже,наскільки мені відомо,згідно з регламентом роботи міської ради \ та і міськвиконкому\ усі проекти рішень,розпоряджень міськради і виконкому в обов"язковому порядку перед їх розглядом чи прийняттям повинні бути завізовані юридичною службою на предмет іх відповідності чинному законодавству.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги