Китай пропонує Україні створити зону вільної торгівлі

 

http://www.telegraf-spb.ru/published/publicdata/B622311/attachments/SC/products_pictures/china-flag_enl.jpg

 

Китай ініціює створення зони вільної торгівлі з Україною і сподівається на активізацію розгляду цього питання українською стороною.

 

Про це заявив посол КНР Вей Ду на форумі в Києві, присвяченому розвитку інфраструктурного проекту «Шовковий шлях» в Україні, передає УНІАН.

 

«Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету: створення українсько-китайської зони вільної торгівлі. Сподіваємося на активізацію вивчення цього питання з українського боку», – сказав він.

 

Нагадаємо, Китай створює фонд обсягом 10 мільярдів євро для інвестицій у Східну Європу. Фонд буде створено на основі заснованої КНР холдингової компанії Sino-CEEF, що покликана активізувати співпрацю Китаю та ЄС.

 

Інтерес до інвестування в новий фонд уже виявила низка держав Центральної та Східної Європи, а також окремі компанії та фінансові організації.

 

Нагадаємо, що 11 липня Україна і Канада підписали угоду про створення зони вільної торгівлі. Відразу після вступу в силу угоди, Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів.


Кількість переглядів - 904
07.11.2016 13:24
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ