Суд залишив Дмитра Міхальця на посаді на час слідства

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/m/i/mihalets1.jpg

 

Сьогодні, 28 жовтня, міський суд визначав міру запобіжного заходу на час досудового слідства для головного патрульного поліцейського Івано-Франківська Дмитра Міхальця.

 

Нагадаємо, у вересні учасник АТО, боєць батальйону спецпризначення "Івано-Франківськ", який пройшов полон, інвалід Іван Чайковський звинуватив начальника патрульної поліції Дмитра Міхальця у побитті.

 

Сьогодні суд призначив Дмитру Міхальцю міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

 

Після чого, суд розпочав розгляд клопотання про відсторонення Дмитра Міхальця від займаної посади. Прокурор зазначив, що злочин був вчинений при виконанні службових обов'язків.

 

"Існує необхідність об'єктивного розслідування, а Міхалець перебуваючи на посаді може здійснювати тиск на потерпілого", - каже прокурор.

 

читайте також: Нардеп Віктор Шевченко хоче взяти на поруки головного патрульного поліцейського Дмитра Міхальця

 

Натомість адвокат поліцейського відзначив, що в прокурора нема жодних об'єктивних доказів, що Міхалець може здійснювати будь-який тиск на свідків чи позивача.

 

"Суд повинен звернути увагу на те, що якщо Міхальця відсторонити від посади то за що буде жити його сім'я", - каже адвокат.

 

Також захисник відзначив, що Міхалець знаходиться на своєму місці і про це свідчить підтримка громади.

 

Сам же Міхалець відзначив, що ця робота його єдиний дохід і його відсторонення є моральним ударом.

 

"Так як ми з потерпілим працюєм в одному приміщенні, ми бачимось кожного дня. Я вітаюся з ним і не маю жодного наміру тиснути на нього", - зауважив Д. Міхалець.

 

Прокурор звинуватив суд в тому, що рішення приймаються не об'єктивно, бо на користь Міхальця. А відсторонення його від посади нікому не зашкодить.

 

Після короткої перерви суд ухвалив відмовити у клопотанні прокурора та залишити Дмитра Міхальця на посаді на час слідства.

 

Нагадаємо, у вересні часник АТО, боєць батальйону спецпризначення "Івано-Франківськ", який пройшов полон, інвалід Іван Чайковський звинуватив начальника патрульної поліції Дмитра Міхальця у побитті.

 

Під час спільної прес-конференції Дмитро Міхалець не заперечував, що конфлікт мав місце. Однак, поліцейський каже, що ніхто нікого не бив. За словами, Дмитра Міхальця, Чайковський виявляв агресію і поводився дуже емоційно.


Кількість переглядів - 1072
28.10.2016 20:55
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги