Студентська ліга: "Ураган-НПУ" зазнає четвертої поразки

Цього тижня, 25-26 жовтня, відбулися чергові матчі четвертого туру чемпіонату України з футболу серед ВНЗ в Конференції "Захід". Зокрема, у вівторок у Чернівцях місцевий ФК "Університет" приймав команду "Фортеця-К-ПНУ".

Гра закінчилися бойовою нічиєю з рахунком 3:3. Відзначимо, що спочатку господарі вигравали протягом матчу, а на останніх хвилинах вже мали рятувати хоча б одне очко. Це їм вдалося, з пенальті.

У середу, 26 жовтня, на стадіоні "ТНПУ" у Тернополі місцеві "педагоги" приймали дебютанта змагань з Івано-Франківська – команду "Ураган-ПНУ", та одержали впевнену перемогу. Завдяки здобутим трьом очкам ФК "Тернопіль-Педуніверситет" очолив турнірну таблицю Конференції.

Конференція "Захід". ІV тур

ФК "Університет" (Чернівці) – "Фортеця-К-ПНУ" (Кам’янець-Подільський) – 3:3 (2:1)
Голи: 1:0 Мєлконян (15, з пенальті). 1:1 Зубик (25). 2:1 Олійник (37). 2:2 Тимчук (77). 2:3 Гресь (86). 3:3 Мєлконян (89, з пенальті).
Попередження: Лях (43), Стрільчук (78), Геник (90+3) – Муляр (14), Гресь (69), Сосніцький (84), Чесановський (85).
Вилучення: Гресь (89, друге попередження).

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" – "Ураган-ПНУ" (Івано-Франківськ) – 4:1 (3:0)
Голи: 1:0 Білик (22). 2:0 І.Когут (29). 3:0 Засєдко (39). 4:0 Стародубцев (75). 4:1 Блонський (81).
Попередження: Скибіцький (90) – Герасимюк (26), Хавлюк (38), Кукурудз (41), Курчій (84).
Вилучення: Радкевич (81, позбавлення гравця команди суперника очевидної гольової можливості) – Лепкалюк (63, нецензурні висловлювання на адресу офіційної особи матчу).